Emlak Haberleri

Onur İnşaat

60 yıllık tecrübesiyle sektörün öncülerin bir firma olarak devam eden Onur İnşaat, 1960’lı yıllarda Trabzon ilinde başlayan bir çalışma serüvenine sahiptir. İnşaat alanında, inşaat malzemeleri ile ilgili çalışmalarına 1973 yılında İstanbul’da sürdüren firma çimento piyasasındaki ilişkileri ve tecrübeleriyle hazır beton sektörüne yatırım yapma fikrine sahip olmuştur.

1994 yılında Set Beton A.Ş. ile anlaşmaları sonucunda Onur İnşaat Malz. San. Tic. A.Ş. hazır beton sektörüne adım atmış olmuştur. 5 yıl süren birliktelik sonucunda yeni iş birliklerine yelken açmak üzere Set Beton ile olan anlaşma bitmiştir ve Onur Beton olarak isim, logo ve tescilleriyle sektörde yerini edinmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim hedefleriyle yaptığı çalışmalara devam eden Onur İnşaat, beton sektöründe edindiği tecrübeler ile konut projeleri alanında da çalışmalar yapmaya başlamıştır.

Bu kapsam Onur Park Life konut projesini meydana getiren firma, sektörde edindiği bilgi ve birikim ile eşsiz bir konut deneyimi sunmak üzere, güvenilir, kaliteli ve konforlu konutlara imza atmaktadır.

Onur İnşaat İletişim Bilgileri

• Website : https://www.onurbeton.com

• Telefon : 0850 470 16 61

• Adres : Koza Mah. 1673 Sok. No :17 Esenyurt /İstanbul

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ