Emlak Haberleri

Koray İnşaat

Koray Şirketler Topluluğu, iş adamı Ayduk Koray tarafından 1950 yılında kendi adına kurduğu firma ile hayata geçmiş bir şirkettir. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunu olan ünlü iş adamı ilk olarak Koray Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş. adında kurduğu şirkette mimari tasarım, genel müteahhitlik hizmetleri, gayrimenkul hizmetleri alanlarında çalışmalar yürütmüştür.

Modern bir mimari anlayış ile çeşitli projeler ve yapılar geliştiren şirket brüt beton uygulamasında uzman ve başarılı bir konuma gelmiştir. 1975 yılına kadar başarı bir şekilde çalışmalar yürüten şirket büyümesi kapsamında anonim şirkete dönüşümünü tamamlamıştır. İlerleyen zaman ve teknoloji ile birlikte Koray İnşaat‘da büyümesini ve gelişimini sürdürmüştür. Türk mimarisinin önde gelen yapılarını oluşturan firma kısa sürede kalitesini ve farkını sektörde göstermiştir.

Bina yapımı, gayrimenkul geliştirme konularında uzman bir anlayışla hareket eden Koray, geliştirdiği projelerde baştan sonra hizmet vererek, konsept seçiminden anahtar teslimine kadar olan süreci tamamen yönetmekte ve kaliteli bir şekilde hizmetini sürdürmektedir. Bu kaliteli ve müşteri memnuniyetini benimseyen yapısıyla Türkiye inşaat sektöründe önemli bir konuma yükselmiştir.

Sadece yurtiçi projeleriyle de değil, yurtdışında geliştirdiği projelerle de adından sıkça söz ettiren Koray, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Ürdün ve Rusya Federasyonu gibi ülkelerde prestijli projelere imza atmış, adını duyurmuştur.

Koray İnşaat İmzalı Projeler

Koray BiancoLevent 199Kristal Kule
Garanti Bankası Teknoloji KampüsüForum Gaziantep Alışveriş MerkeziFinansbank Genel Müdürlük Binası
Ora Eğlence ve Alışveriş MerkeziBakü Hilton & ISR Residence IIOrmanada

Bu projeler harici onlarca kaliteli ve prestijli projeyi de gerçekleştirmiş olan Koray, başarılı bir ekip ile sorumluluk bilincinde en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket şu an olduğu gibi gelecekte de kaliteli ve güvenilir bir kurum olarak çalışmalarını sürdürmek vizyonu ve misyonu ile hayatına devam etmektedir. Koray’ın 60 yıllık deneyim ve uzmanlığının içinde öncelikli değerleri; iş ahlakı, dinamizm ve mesleki sorumluluktur.

Koray İnşaat | Zamanın Ruhuna Uygun Eserler

• Website : https://koray.com/TR

• Telefon : 0 212 279 7082

• Adres : Büyükdere Cad. Yapı kredi Plaza B Blok Kat:7 D:19 34330 Levent/Beşiktaş/İstanbul

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ