Emlak Haberleri

AYSE Yapı

Yenilikçi ve sürdürülebilir farklılık yaratmak için ortaya çıkan bir anlayış ile 2014 yılında kurulan AYSE Yapı inşaat ve taahhüt alanlarında hizmet vermektedir.

AYSE Yapı Hakkında

2014 yılının Temmuz ayında Aydın Grup ve Sezer İnşaat’un iş birliği ile kurulmuştur. Tam adı AYSE Yapı Üretim ve Ticaret A.Ş. olarak geçmektedir. İnşaat ve taahhüt şirketi olarak sektörde çalışmalara imza atmaktadır. Halil İbrahim Aydın İnşaat A.Ş. gibi firmaları grubunda barındıran Aydın Grup ile sektörde 1982 yılından beri aktif olarak rol oynayan Sezer İnşaat A.Ş. tarafından kurulan AYSE tecrübe ve birikimleri ile kaliteli çalışmalar ortaya koyan bir şirkettir.

Dikkat çeken projeleri ile adından söz ettiren AYSE Yapı, İstanbul merkezli projeler ortaya koymaktadır. Konut, iş yeri , ofis gibi birçok alanda çalışmalar yapan şirket sektörün öncü firmaları arasına girme yönünde ilerlemektedir. Seçtiği alanların şehir merkezlerinde olmasına, değer kazanacak konumlarda olmasına özen göstermektedir. Kaliteli ve 1. sınıf malzemeler ile 1. sınıf işçiliği birleştiren şirket modern ve teknolojik yapılar inşa etmektedir. Çevreci, standartlara uygun, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaktadır.

AYSE Yapı verdiği hizmetleri zamanında teslim etmek için çalışmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde cevaplamak için çalışan şirket kaliteden taviz vermeden hareket etmektedir. Çalışanlarının memnuniyetini önemseyen, iyileştirme çalışmalarını yapan şirket, çeşitli eğitimler de vermektedir. Başarılı ve kaliteli çalışmalarıyla dikkat çeken AYSE Yapı projeleri ve verdiği güvenle sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

Misyon; Güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı kalarak sürekli gelişen teknolojinin öncülüğünde doğal yaşamdan kopmayan modern iş ve yaşam alanları üretmek. Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız projeler ile yeni bir marka değeri yaratmak.

Vizyon; Misyonumuz öncülüğünde her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte yüksek prestijli projeler üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve 10 yıl içerisinde Türkiye’deki en iyi 10 şirket arasına girmek.

AYSE Yapı Projeleri

Devam Eden Projeler

Tamamlanan Projeler

  1. Vogue Göztepe
  2. Vogue Kurtköy
  3. Vogue Business Center

AYSE Yapı İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.ayseyapi.com.tr/
  • Telefon : 0 212 219 41 00
  • Adres : AYSE Yapı Üretim ve Ticaret A.Ş. Halaskargazi Cad. No: 135/6 3436O Osmanbey, Şişli / İstanbul

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ