Emlak Haberleri

Yalçınlar Grup

1958 yılında faaliyetlerine başlayan köklü ve güvenilir şirket Yalçınlar Grup, bünyesinde birçok alanda çalışma yürüterek gelişmesini sürdürmektedir.

Yalçınlar Grup Hakkında

Hasan Yalçın tarafından 1958 yılında kurulan Foto Nur ile çalışmalarına başlayan şirket, 1984 yılında Yalçınlar Fotoğraf ve Elektronik Ürünler San. Tic. A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 2014 yılının sonuna kadar bu şekilde ilerleyen şirket daha sonra Yalçınlar Grup adını almıştır. Küçük bir fotoğraf makinesi ve malzemesi satma dükkanıyla serüveni başlamıştır. Yalçınlar Grup şu anda perakendecilik, elektronik ürün satışı, yapı, inşaat gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güvenilirliği ile dikkat çeken şirket sektörde fark yaratmaktadır. Müşterileri ve ortaklarıyla güven içerisinde çalışmalarını sürdüren şirket en çok tercih edilen partner duruma gelmiştir.

Farklı alanlarda çalışmalar gösteren Yalçınlar Grup, 2003 yılı itibariyle perakendecilik çalışmalarına ağırlık vermiştir. Fotoğraf baskı hizmetleri veren şirket aynı zamanda elektronik ürün satışında da önde gelen isimler arasındadır. Ekonomisi ile dikkat çeken şirket 2010 yılı itibariyle inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Göl Mahal projesi ile sektörde dikkat çekmiştir. 40 milyon dolar yatırım ile hayata geçirilen proje büyük ses getirmiştir. Büyük beğeni ve ilgi toplayan bu projenin ardından inşaat sektöründe ilerlemelerini sürdürmüştür. Daha sonra yine aynı konumda Batı Mahal projesini hayata geçirmiştir. Bu projesinde ise 90 milyon dolarlık bir yatırım gerçekleştirmiştir. 400 dönümlük geniş bir alan üzerinde 150 özel villa ile kalitesini konuşturmuştur.

Lüks konut projeleri ile kişilerin yaşam standartlarını geliştirmektedir. Yalçınlar Grup, konut sektöründe hayata geçirdiği gelişmiş projeleri ile uluslararası standartlarda yaşam alanları inşa etmektedir. Her projesi ile kendisini daha da geliştirmektedir. Bu kapsamda yaptığı yatırımları ve ekibini genişletmektedir. Yalçınlar Grup müşteri memnuniyetini sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Gelişime açık yapısı ve tecrübe sahibi çalışma ekibiyle alanının öncülerindendir. Kurduğu sağlam ilişkiler ile güçlü bir yapıya sahip olan şirket vizyon ve misyonları ile ilerlemektedir. Sahip olduğu etik değerler ile şeffaf ve güvenilir bir şekilde çalışmaktadır.

Yalçınlar Grup Projeleri

Yalçınlar Grup İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.yalcinlar.com/
  • Telefon : 0212 886 28 63
  • Adres : Göl Vadisi, Alkent 200 Mah. 12. Cad. No: 2 218 Ada 4 Parsel Büyükçekmece / İstanbul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ