Emlak Haberleri

Yıldırım Yapı Grubu

1972 yılında faaliyetlerine başlayan Yıldırım Yapı Grubu, ilk başta Yıldırım İnşaat olarak kurulmuştur. İnşaat, sağlık ve aydınlatma sektörleri başta olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir. Şirket tam adıyla YYG İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bilinmektedir.

Yıldırım Yapı Grubu Hakkında

Yaklaşık 50 yıllık tecrübe ile birçok projeye imza atan YYG, inşaat başta olmak üzere birçok alanda çalışmaktadır. Şirket gelişimin sürekliliğine inancıyla, sürekli gelişim gösteren bir yapıya sahiptir. Yıldırım Yapı Grubu, inşaat sektörüne Yıldırım İnşaat adıyla giriş yapmıştır. 50 metrekarelik bir yazıhanede başlayan yolculuk bugün devam etmektedir. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım tarafından kurulmuştur.

Yenilikçi ve vizyoner bir şirket olarak çalışan Yıldırım Yapı Grubu, bünyesine 1985 yılında Yıldırım Mühendislik ve Mimarlık‘ı katmıştır. 1987 yılında Kubilay İnşaat, 1995 yılında ise Cansu İnşaat ve Doğa Ürünleri yer almıştır. 2000 yılında ise Eylül Aydınlatma ve İnşaat şirketleri ile büyümesini sürdürmüştür. 2006 yılında büyün şirketleri Yıldırım Yapı Grubu bünyesinde birleştirmişlerdir.

İnşaat başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren YYG, bilgi ve tecrübeleriyle sektörlerde fark yaratmaktadır. Yıldırım Yapı Grubu, inşaat, aydınlatma, sağlık gibi alanlarda projelere imza atmaktadır. İnşaat alanında kentsel dönüşüm projelerine de yer vermektedir. Yaklaşık 50 yıllık tecrübesiyle şirket, yaşam standartlarını yükselten yapılara hayat vermektedir. Kuleli Evleri markasıyla sektörde fark yaratan şirket, şehir merkezlerinde yaşam alanları inşa etmektedir.

Sahip olduğu vizyon, misyon ve değerler ile hareket eden Yıldırım Yapı Grubu, bu kapsamda ilerlemektedir. Hayata geçirdiği her projesinde özenli bir şekilde çalışmaktadır. Kaliteden taviz vermeden hayata geçirdiği projeleri ile dünya standartlarını yakalamaktadır.

Yıldırım Yapı Grubu Misyon & Vizyon

Projelendirmede, yapımda ve yönetimde çevremize duyduğumuz saygıyla, kaliteden ödün vermeden
taahhütlerimizi zamanında yerine getirerek, sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almaktır.
Modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, yaptığımız ve yapacağımız her projede müşterilerimize kaliteli,
estetik, konforlu, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmaktır.

Yıldırım Yapı Grubu Projeleri

  • Poyraz 1
  • Güzelbahçe
  • Gardenya
  • Bomonti
  • Poyraz 2

Yıldırım Yapı Grubu İletişim Bilgileri

  • Website : https://yildirimyapigrubu.com/
  • Telefon : 0212 240 87 55
  • Adres : Paşa Mah. Hasret Cad. Bomonti Apt. No:18 Ofis No:65/A Bomonti- Şişli / İSTANBUL
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ