Emlak Haberleri

Megapol Group

70 yıl önce sektörde çalışmalarına başlayan Megapol Group, 1950’li yılların başlarında inşaat sektöründe başladığı çalışma alanlarına gayrimenkul ve yenilenebilir enerji gibi alanları da ekleyerek hem büyümesini hem de çalışma alanlarını ilerletmiştir. Dikkat çeken projelere imza atan İzmir’in başarılı firması yarım yüzyılı aşkın süredir sektöründe öncü ve İzmir’de ses getiren bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Ege’nin en büyük şehri İzmir’in gelişmesine ve yaptığı yapılar ile görünümüne katkılar sağlayan Megapol Group, İstanbul’dan sonra İzmir’in de gelişmesini sürdüreceğini düşünen firma bu bağlamda İzmir’e yaptığı yatırımlara devam etmekte, iklimi ve insanıyla özdeşleşmiş olduğu şehirde çalışmalarına son sürat sürdürmektedir.

Faaliyet alanları arasında inşaat, gayrimenkul ve yenilenebilir enerji olan firma uluslararası standartlara uygun bir şekilde hayata geçirdiği projeler ile ülke içinde ve ülke dışında ses getiren projeler ile pazarda kendine yer edinmiştir. Tecrübeli ve birikim sahibi şirket, başarılı ekibiyle İzmir merkezli çalışmalarına devam etmektedir.

Yatırım yaptığı alanların geleceğine ve gelişimine devam edeceğine olan inancıyla yaptığı yatırım ve projeleri sürdüren Megapol Group “A Glocal Investment Company” (Global+Local) olarak hayatına devam etmekte ve kaliteli ve başarılı çalışmalara imzasını atmayı sürdürmektedir.

Megapol Group İmzası Taşıyan Bazı Projeler

* Megapol İzmir* Megapol Çarşı Kule
* Megapol Urla Evleri* Megapol Tower

Megapol Group İletişim Bilgileri

• Website : https://www.megapolgroup.com/

• Telefon : +90(232) 462 55 77 (PBX)

• Adres : 1203/11 Sokak No:5-7 Megapol Çarşı Kule Kat:6 No:62 Halkapınar Mahallesi Konak İzmir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ