Emlak Haberleri

İsmailoğlu Yapı

2009 yılında inşaat sektörüne giriş yapan İsmailoğlu Yapı, sektörel birikimi ve başarılı projeleri ile gayrimenkul ve inşaat alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

İsmailoğlu Yapı Hakkında

Tam adıyla İsmailoğlu Mühendislik Taahhüt Yapı İnşaat Ticaret Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam eden başarılı bir şirket. 2009 yılında kurulmuş olan firma inşaat ve gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Konut projeleri, gayrimenkul yönetimi ve özellikli konutların geliştirilmesi alanlarında profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Alanında başarılı ve uzman çalışma arkadaşları ile kaliteli hizmet veren bir kuruluştur.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, yenilikçi, tecrübeli ve çağdaş şirket kurulumundan günümüze gelişimini sürdürmektedir. Başarılı çalışmaları ile önceliği olan müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde cevaplayarak, çözüm olmayı kendisine 1 numaralı hedef olarak belirleyen şirket çözüm odaklı bir anlayışa sahiptir. İsmailoğlu Yapı modern çizgiler ile estetik anlayışa sahip konutlar ortaya koymaktadır. Fonksiyonel ve verimli kullanım alanlarına sahip konforlu konutlar inşa etmektedir. Kullanım kolaylığı içeren, farklılık ortaya koyan yapılar ile sektörün gelişmesine öncü olmaktadır.

Birinci sınıf bir kalite anlayışı ile yenilikçilik, sürdürebilirlik gibi değerleri ile İsmailoğlu Yapı sektörün öncülerindendir. Gelişen sektörde teknolojik yatırımları ve gelişmeleri yakından takip eden anlayışı ile kendine yer edinmiştir. Her geçen gün daha da güçlenen şirket, daima ileriye gitmek ve en iyisini inşa etmek istemektedir. Daha kaliteli bir yapı anlayışı hedefiyle hareket eden şirket güven veren bir yapıya sahiptir.

Sağlam ilişkiler kuran İsmailoğlu Yapı, çalışanları, müşterileri ve ortakları tarafından saygıyla karşılanmaktadır. Güven ve kalite temelli çalışmaları ile adını sağlamlaştırmıştır. Prensip ve değerlerinden ödün vermeden çalışan şirket en iyisi hedefiyle kalitesini arttırarak çalışmaktadır.

İsmailoğlu Yapı Vizyon & Misyon

Vizyon; Şirketimiz, tüm gayrimenkul projelerini, hak ettikleri kalitede ve en ideal halleriyle; toprak seviyesinden son kullanıcıya ulaşana kadar evrelerini; hatasız iş anlayışı ve tüm ahlaki değerlere sadık kalarak hayata geçirir. Yerli ve yabancı yatırımcılar için gayrimenkul geliştirme ve gayrimenkule değer kazandırma konusunda; alanın en iyi ve tercih edilen firmalardan biri olmaktır.

Misyon; Müşteri odaklı olmak, müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak, sadelik, samimiyet, dürüstlük-güvenilirlik, insanlara ve çevreye saygı.

İsmailoğlu Yapı Projeleri

Devam Eden Projeler

Tamamlanan Projeler

  • Sancaktepe İş Merkezi
  • Gavize Park
  • Dörtmevsim Evleri
  • Home Plus

Planlanan Projeler

  • Sancaktepe Konut
  • Sultanbeyli Akaryakıt İstasyonu
  • Sancaktepe Fabrika
  • Gebze Yenikent Mahallesi Konut
  • Sancaktepe AVM

İsmailoğlu Yapı İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ