Emlak Haberleri

Yalova Group

Yalova Group

İnşaat, gayrimenkul, geri dönüşüm ve tarım sektörlerinde kaliteli çalışmalarıyla dikkat çeken Yalova Group sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Yalova Group Hakkında

Kaliteli ve fark yaratan projelere imza atarak dikkat çeken Yalova Group birçok alanda faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları arasında inşaat ve gayrimenkul temelde olmak üzere geri dönüşüm ve tarım sektörleri de yer almaktadır. Stratejik ve akıllı yatırımları ile büyümesini sürdüren şirket bölgenin lokomotif firmalarındandır. Vizyon ve misyonları ile birlikte kurumsal yapısından aldığı gücü birleştiren Yalova Group lider firmalardandır.

Sektörel bilgisi ve tecrübeleri ile fark yaratan şirket uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Bilgi ve birikimleri ile teknolojik yatırımları birleştiren şirket ileriye dönük yatırımları ile dikkat çekmektedir. Yükselen değerler inşa ederek hem kendisi kazanan hem de yatırımcılarına kazandıran bir anlayışa sahiptir.

Projeleri ile kalitesini konuşturan Yalova Group sosyal sorumluluklarının bilincinde bir şirkettir. Eğitim, spor, kültür ve sanat gibi birçok alanda yatırımlar gerçekleştirmektedir. Ülkemizin ve geleceğimizin gelişimine katkı sağlama farkındalığıyla hareket etmektedir.

Gelişmiş ve modern bir mimari anlayış ile projelerini hayata geçiren şirket, dünya standartlarında çalışmaktadır. İleriye dönük, gelişmiş ve estetik çalışmaları ile Yalova Group her çalışmasında fark yaratmaktadır. Sektörel kanun ve kurallara uygun, bilinçli ve yasal çalışmaları ile her geçen gün güçlenen bir ekonomiye sahiptir.

Kazançlı gayrimenkul yatırımlarını hayata getiren şirket sahip olduğu değerleri ile dikkat çekmektedir. Samimiyet duygusu ile ikili ilişkiler kuran şirket bir diğer değeri olan cesaret ile adımlarını atmaktadır. İşine tutku ile bağlı olan şirket, sürekli gelişim hedefiyle projelerinde en iyisini hedeflemektedir. Katılım değeri ile tüm paydaşlarının katılımını sağlayacak çalışmalara imza atmaktadır.

Yalova Group Misyon & Vizyon

Yalova Group olarak misyonumuz kültürel değerler ışığında modern mimariyi, teknolojiyi; özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışıyla birleştirerek doğaya zarar vermeden kaliteli ve güvenilir yaşam alanları kurmaktır.

Yalova Group’un vizyonu müşteri memnuniyetini, kaliteyi, teknolojik gelişmeleri, takım çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını ve paylaşımı ilke edinen bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Yalova Group Projeleri

  • Akasya Family Concept
  • Mina Modern
  • Yalova Modern
  • Yalova Grup Sanayi
  • Begonya Suit’s
  • Semt77 Alışveriş Merkezi

Yalova Group İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ