Emlak Haberleri

EYG Grup

EYG Grup

Gayrimenkul sektöründe öncü ve yenilikçi firma EYG Grup, 2014 yılında kurulmuş ve ortaya çıkardığı marka ve projeleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

EYG Grup Hakkında

İnşaat ve gayrimenkul alanında başarılı çalışmalar yürüten EYG, Ömer Faruk Çelik tarafından kurulmuştur. 2014 yılında kurulmuş olan şirket geleceğe yatırımlar yapmaktadır. EYG aynı zamanda yenilikçi bir anlayışı benimseyen bir vizyonla hareket etmektedir. Kurduğu markaları ile sektörde başarılar yakalayan şirket, projelerinde kapsamlı bir faaliyet göstermektedir.

Evvel İstanbul, Adım İstanbul, Narlı Bahçe Evleri, Kentsel Yönetim ve Evdeki Fırsat markaları ile hizmet veren şirket kalitesi ile fark yaratmaktadır. Projelerinin üretiminden başlayarak inşası, satışı ve satış sonrası hizmetleri ile kaliteli ve ayrıcalıklı bir çalışma sunmaktadır. Türkiye’nin Konut Uzmanı sloganıyla hareket eden şirket, uzman bir kadroya sahiptir.

Müşteri memnuniyetini, insanların ve toplumun beklentilerini karşılamak için çalışan şirket kurumsal bir anlayış ile yönetilmektedir. Sektörde edindiği bilgi, birikim ve deneyimleri harmanlayarak ortaya kaliteli projeler çıkarmaktadır. Çıkardığı her projede farkını gösteren EYG Grup, ilkeli yapısı ile de kalitesi arttırmaktadır.

EYG, çalışkan, kendini geliştirmeye hazır ve yenilikçi bir anlayışı benimsemiştir. Şirket, ortaya koyduğu her projesinde EYG kalitesini hissettirmektedir. Gelişime açık yapısı sayesinde her zaman en iyisini hedeflemekte ve en iyisi için çalışmaktadır. Modern ve gelişmiş şehirler ile mutlu müşteriler hedefleriyle EYG fark yaratmaktadır. EYG Grup bu anlayış ile sektörde adından söz ettirmeye devam etmektedir.

EYG, kalite standartları kapsamında uzun ömürlü ve depreme dayanıklı konutlar ortaya çıkarmaktadır. Güvenli ve denetime tabii konutları ile yüksek kalite standartlarına uygunluk garantili bir anlayış EYG’de hayat bulmaktadır. Çevreye saygılı ve doğaya duyar duyan EYG, geleceğimize yaşanabilir bir dünya bırakma anlayışını benimsemektedir. Doğanın düzeninin korunmasını sağlayan, doğa ile uyum içinde projeleri ile EYG GRUP sektörde öncü firmalardandır.

EYG Grup Projeleri

EYG Grup İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.eyggrup.com/
  • Telefon : 0216 466 54 15
  • Adres : Necip Fazıl Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı No:10 Ümraniye / İstanbul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Scroll Up