Emlak Haberleri

Kameroğlu İnşaat

Kameroğlu İnşaat

1970 yılında kuyumculuk faaliyetleri ile faaliyetlerine başlayan Kameroğlu Kuyumculuk, 1991 yılı itibariyle Kameroğlu İnşaat adıyla gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde de faaliyetlerine başlamıştır.

Kameroğlu İnşaat Hakkında

Birbirinden farklı sektörlerde faaliyetler gerçekleştiren Kameroğlu Şirketler Grubu 1970 yılında çalışmalarına başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında Kapalıçarşıda Kameroğlu Kuyumculuk markası olarak faaliyet göstermektedir. Toptan altın ve pırlanta sektöründe ilerleyen şirket, 1993 yılında Ekol markası ile toptancılık faaliyetleri de göstermiştir.

İlerleyen yıllar ile birlikte inşaat ve gayrimenkul alanında da faaliyetlere başlayan şirket Kameroğlu İnşaat adıyla kalitesini göstermektedir. Kameroğlu Şirketler Grubu bünyesinde çalışmalarını sürdüren şirket sahip olduğu tecrübe ile her projesinde farkını ortaya koymaktadır.

Sahip olduğu 28 yıllık deneyimi ile her zaman kaliteli projeler ortaya çıkarmaktadır. Kameroğlu İnşaat, kaliteli ve güven veren yapılara hayat vererek ilerlemesini sürdürmektedir. Lüks ve elit semtlere prestijli konut projeleri inşa eden şirket alışveriş merkezleri de inşa etmektedir. “Capacity AVM“, “Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi” gibi dev projelere hayat vermektedir. Şirket 700 konuttan oluşan konut projelerine de imza atmaktadır.

Güvenli ve keyifli yaşam alanları inşa ederek kişilerin yaşam standartlarını geliştiren şirket, profesyonel bir ekibe sahiptir. Kazançlı yatırım fırsatları yaratarak yatırımcılarına ve müşterilerine de kazançlar sağlatan şirket ayrıcalıklı bir hayat ortamı sunmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için her adımında özenle çalışan şirket, geçmişten aldığı güven ile ilerlemesini sürdürmektedir. Sahip olduğu değerler ile kaliteli yaşam alanları inşa etmektedir. Kameroğlu İnşaat her projesinde en iyisini hedeflemekte ve bu bağlamda inşa süreçlerine devam etmektedir. Şirket yaptığı yatırımlar ve gelişimin sürekliliğine olan inancıyla ilerlemesini her geçen gün sürdürmektedir. İnsana ve doğaya saygılı projeleriyle eşsiz yaşam ortamları inşa etmeye devam etmektedir.

Kameroğlu İnşaat Projeleri

  • Kameroğlu Metrohome
  • Capacity AVM
  • Pelican Mall
  • Ihlamur Evleri
  • Pelican Hill Malikaneleri
  • Pelican Hill Residence

Kameroğlu İnşaat İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ