Emlak Haberleri

ABM Grup

1987 yılında bir aile şirketi olarak kurulan ABM Grup ilk olarak Öner İnşaat adıyla sektörde başarılı çalışmalar hayata geçirmiştir.

ABM Grup Hakkında

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe iddialı çalışmalar ile adından söz ettiren bir şirket. ABM Grup 1987 yılında kurulduğunda Öner İnşaat adında bir aile şirketiydi. Zamanla yurt içi ve yurt dışında yaptığı yatırım ve projeler ile ABM Grup adını almıştır. Büyük ölçekli altyapı ve üstyapı inşaatları gerçekleştiren şirket Necati Öner ve Süleyman Öner tarafından kurulmuştur.

2010 yılında yönetimin değişmesiyle birlikte kurumsallaşma adımları atılmıştır. Bu kapsamda ABM Grup adını alan şirket kalitesi ve tecrübesiyle dikkat çekmiştir. ABM Grup markasını güvenilir ve başarılı bir isim olarak duyuran şirket 7 şirketi bünyesinde barındırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak, iştiraklerine kazançlı yatırımlar sağlamak hedefinde olan şirket dikkatli çalışmaktadır. Mükemmeliyet çerçevesinde yürütülen projeler yenilikçi ve estetik açıdan dikkat çekmektedir. Tecrübeli şirket modern mimarisi ve çözüm odaklı yönetim anlayışı ile her çalışmada çok dikkatli çalışmaktadır. Genç ve dinamik bir yapıya sahip ABM Grup her çalışmasında kendisini geliştirmektedir. Her geçen gün daha ileriye gitme hedefi ile gelişmelerini ve projelerini sürdürmektedir.

ABM Grup Projeleri

Devam Eden Projeler

  • Bellis Ofis
  • Orman Genel Müdürlüğü Yıldız Yerleşkesi İnşaatı

Tamamlanan Projeler

  • Keçiören Ovakent Doğa Koleji
  • Etimesgut Ahi Elvan Camii
  • Safranbolu Belediye İş Merkezi
  • MKE-4 kat 8 Daireli Lojman Binası

ABM Grup İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ