Emlak Haberleri

Nata Holding

Çeyrek asırlık çalışmalarıyla sektöründe öncü firmalardan olan NATA Holding, inşaat başta olmak üzere, beton boru, enerji, proje geliştirme, madencilik, gayrimenkul yatırım, turizm ve prefabrike imalatlar gibi çeşitli sektörlerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanında öncü bir firma olan Nata Holding kaliteli ve güven veren çalışmalarını sürdürmektedir.

Dünyanın en büyük ilk 250 inşaat firması arasında yer alan bir firma olmanın verdiği özgüven ile çalışmalarını sürdüren şirket, müşteri memnuniyeti, güvenilir olma, yenilikçi ve modern anlayışlar kapsamında çevreye ve güvenliğe verdiği önemle her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Verimli ve etkili çalışmalar ortaya çıkarmak için her projesinde en ince detaylara dahil dikkat eden şirket, insan kaynaklarının doğru yönetilmesinin kalite ve güvenirliği arttığının farkında olup yatırımlarını çalışanlarına ve insanlara yapmaktadır. İstihdam sağladığı 6000’den fazla çalışanıyla büyük bir holding olan Nata Holding, yaptığı çalışmalar ile hem ülkemizde hem de dünyada adından çokça söz ettirmektedir. Deneyim ve tecrübeleriyle öncü olan firma dikkat çekici çalışmalar ve projelere imza atmaya devam etmektedir.

Nata Holding İmzası Taşıyan Bazı Projeler

* VEGA AVM İstanbul* Nata Vega Outlet
* VEGA AVM Subayevleri* AnkaLux
* Nata Vega Konut Kuleleri* Nata İncek Konutları
* Antares Konutları* Hittown
* VEGA Outlet Eskişehir* VEGA Cadde
* Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi* Aquavega Aquarium & Wildlife

Kurumsal yapısı ve oluşturduğu anlayış ile dürüstlükten vazgeçmeden, toplumsal sorumluluklarının bilincinde hareket eden Nata Holding, iş ahlakına özen gösteren, etik değerleri gözeten, çalışanları ve tedarikçileriyle iyi anlaşan ve iş ortaklarının çıkarlarını göz önünde tutan yenilikçi ve gelişime açık bir aile olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Sosyal sorumluluk projelerine yaptığı yatırımlar ile de adından sıkça söz ettiren Nata Holding, Kanser Araştırma Merkezi ile Eğitim ve Sağlık Vakfı kurmuş, birçok ilçede cami inşaatları gerçekleştirmiştir. Çevreci ve duyarlı yapsıyla 100 bin ağaçlık Yusuf Tanık Ormanı’nın oluşturulmasını sağlamıştır.

Nata Holding

Website : https://www.nataholding.com.tr/

Telefon : 444 8776

Adres : Plevne Mahallesi, Çatalca Sokak, No:238 Sincan/Ankara

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ