Emlak Haberleri

Kapital Gayrimenkul

2000 yılında kurulmuş olan Kapital Gayrimenkul iş hayatında devam ettiği 21 yıl boyunca 100.000 metrekareden geniş bir inşa alanına yapılar dikmiştir. Ofis projeleri, iş merkezleri konularında çalışamalar yürüten firma İstanbul merkezli çalışmalarıyla Türkiye’nin en büyük metropolünde isminden sıkça söz ettirmektedir.

İstanbul’un iş merkezi ve ofis ihtiyaçları kapsamında projelerini hayata geçiren Kapital Gayrimenkul kaliteli ve çevreci olarak oluşturduğu projeler ile hem müşteri memnuniyetini odaklamak da hem de topluma ve çevresine karşı sorumluluklarının bilincinde hareket etmektedir. Yenilikçi ve günceli takip eden bir anlayışla yönetilen firma sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve yaptığı yatırımları bu kapsamda yaparak gelişmesini sürdürmektedir.

Modern bir mimari anlayışıyla İstanbul’un görünümüne katkılar sağlama hedefiyle, başarılı çalışma arkadaşları ve güvenilir iş ortaklıklarıyla birçok projeye imza atan Kapital Gayrimenkul, kendini geliştirmekte ve yepyeni projeler ile adından söz ettirmekte. Her zaman en iyisi mottosuyla çalışmalarına devam eden firma, güvenilir ve kaliteli çalışmalarıyla sizleri karşılıyor.

Kapital Gayrimenkul Projeler

MASLAK LINK
Kapital Gayrimenkul tarafından Maslak’ta hayata geçirilmiş 16 katlı bir ofis projesidir. Enerji tasarrufu sağlayan çevreci bir bina olarak dikkat çeken bir projedir.

DLP No.1
Dolapdere mevkinde, Taksim ve Şişli’ye yakın, modern mimariye sahip bir ofis projesidir. Verimlilik için dizayn edilen projenin Leed Gold sertifikası bulunmakta. 6 adet ofis katı ve 1800 metrekarelik kiralanabilir alanı bulunmaktadır.

MASLAK SQUARE
Maslak’un merkezinde 21 ve 11 katlı 2 binadan meydana gelen bir ofis projesidir. 30 adet kiralanabilir ofis kat bulunan A+ standartlara sahip bir bina olarak dikkat çekmektedir.

OLIVE PLAZA MASLAK
Maslak’ta hayata geçirilmiş bir diğer Kapital Gayrimenkul projesidir. 2010 yılında yapımı tamamlanmıştır. Merkezi konumda, 14 ofis katı, 530 metre kiralanabilir alanı ile dikkat çeken yeşil bina olarak geçen bir ofis projesidir.

Kapital Gayrimenkul İletişim Bilgileri

• Adres : Uso Center Kat 15 Maslak – İSTANBUL

• Website : http://www.kapitalgy.com.tr/

• Telefon : (0212) 330 01 51 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ