Emlak Haberleri

Mavi Hisar Yapı – Orkut Grup

Mavi Hisar Yapı, Orkut Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bir inşaat firması olarak sektörel çalışmaları profesyonel ve kaliteli bir şekilde yürütmektedir.

Orkut Şirketler Grubu 1992 yılında kurulmuştur. İş ve ekonomi dünyasında elde ettiği saygınlık ve verdiği güven ile son derece kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Girişimci, yenilikçi ve kurumsal bir yapı çerçevesinde bulunan Orkut Grup öncü şirketlerdendir. Kurumsal yapısı itibariyle çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarında başarılı olarak ilerlemektedir.

Dört ana grupta çalışmalarını sürdüren firma, profesyonel ve başarılı ekibiyle her alanda iddialıdır. Tarım, otomotiv, bilişim ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Orkut Grup bu alanlarda verdiği hizmetleri ile ileri gelen kurumsal şirketlerden olmuştur. Kaliteli ve dikkat çeken çalışmalara imza atmak için özenle ilerleyen firma bağlı olduğu etik değerlere sadık bir şekilde çalışmaktadır.

Orkut Grup her faaliyetinde belli başlı etikleri ile hareket etmektedir. Bu değerler dürüst, güvenilir ve saydam olma olarak dikkat çekmektedir. Bütün yönetici ve çalışanlarının bu kapsamda hareket etmesine de dikkat çeken şirket bu özelliği ile sağlam ilişkiler kurabilmektedir. İş ortakları ile sağlam ikili ilişkiler kurarken, müşterilerin güven aşılayan yapısı dikkat geçiyor. Orkut Grup, etik değerlerine bağlılığı ile güçlenmektedir.

Vizyon sahibi şirket, uluslararası standartlarda çalışmalar ortaya koyarak kalitesini arttırmaktadır. Müşteri odaklı, yenilikçi, etik değerlere bağlı ve kurumsallık çerçevesinde ilerleyen firma her projesinde kalitesini hissettirmektedir.

Mavi Hisar Yapı Projeleri

Orkut Grup İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ