Emlak Haberleri

Ontan İnşaat

Başarılı çalışmaları ile 15 yıldır sektörde faaliyet gösteren Ontan İnşaat, inşaat fakültesinden arkadaş genç girişimcilerin hayata geçirdiği bir firmadır.

Ontan İnşaat Hakkında

Modern ve vizyoner bir yönetim anlayışı ile kuruluşundan itibaren gelişen bir şirket. Ontan İnşaat, gelişimin sürekliliğine inanan, yenilikçi bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ontan Grup bünyesinde inşaat, yapı ve taahhüt gibi alanlarda faaliyet gösteren şirket, çağdaş teknolojiye uygun bir şekilde hareket etmektedir. Sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip eden şirket, bu sayede modern yapılar inşa etmektedir.

2006 yılı itibariyle inşaat fakültesinde arkadaş girişimciler tarafından kurulmuştur. Sektörde çözüm odaklı anlayışı ile dikkat çeken şirket, mutlak müşteri memnuniyeti mottosuyla hareket etmektedir. Verdiği üst düzey hizmet ile kalıcı ve sağlam bağlar kurmaktadır. En iyisi olmak için çalışan ve gelişen Ontan, eğitim ve gelişim faaliyetlerine yer vermektedir.

Hayata geçirdiği projelerde güvenli ve sağlam yapılar inşa etmektedir. Şirket yatırımcılarına kazanç getiren, katma değeri ve standartları yüksek projelere hayat vermektedir. Projelerin baştan sona her adımında yer alan şirket, taahhüt, proje yönetimi, detay çözümler, malzeme seçimi gibi her adımda profesyonel hizmet sergilemektedir.

Global bir firma olmak ve dünya standartlarında hizmet verme vizyonuna sahip olan Ontan İnşaat, faydaları projelere imza atmak ve onları hayata geçirmek misyonuna sahiptir. Şirket sahip olduğu değerler ile dürüst, şeffaf, yenilikçi ve kaliteli çalışmalar inşa etmektedir. Birçok konut projesine hayat veren şirket, konutlar harici, sanayi yapıları, turizm tesisleri, iş ve alışveriş merkezleri gibi projelere de hayat vermektedir.

Sahip olduğu güçlü ekonomi ve istihdam ağıyla ülkemizin gelişmesine de destek olan şirket, gayrimenkul alanında Türkiye’nin lider firması olmak için çalışmaktadır. Kalite ve verimliliği arttırarak en iyisi olmak için faaliyetlerine devam eden şirket, uzman kadrosu ile bu yönde adım adım ilerlemektedir.

Ontan İnşaat Projeleri

  • Sümerpark Evleri
  • Modda Mavişehir
  • Medar Villaları
  • Ontan Konutları
  • Su Alaçatı
  • Hürriyet Villaları

Ontan İnşaat İletişim Bilgileri

  • Website : https://ontan.com.tr/
  • Telefon : 0 232 435 24 83
  • Adres : Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No: 1 D: 215 Ontan Bayraklı – Bayraklı/İZMİR
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ