Emlak Haberleri

Hasan Sever İnşaat

İnşaat ve müteahhitlik sektöründe faaliyet gösteren Hasan Sever İnşaat 1986 yılında kuruldu. Ülkemizde ve dünya çapında çok uluslu firmalarla iş ortaklığı yaparak sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Hasan Sever İnşaat Hakkında

1986 yılında inşaat ve müteahhitlik sektörlerinde faaliyet göstermek için kurulan Hasan Sever İnşaat kaliteli projeleri ile dikkat çekmektedir. Sahip olduğu 1000’in üzerinde çalışanıyla geniş bir ailedir. Alt yükleniciler ve çözüm ortaklarıyla birlikte on binlerce kişiye doğrudan ve dolaylı yoldan istihdam sağlamaktadır. Hasan Sever A.Ş. kurduğu sağlam ilişkiler ve hayata geçirdiği projeler ile sektörde lider isimler arasında yerini almıştır.

Şirketin sektörel faaliyetleri arasında finansman, inşaat, satış ve pazarlama gibi aşamalar da yer almaktadır. Güven ve konfor veren yapılar inşa eden şirket, modern mimarisi ile dikkat çekmektedir. Estetik kaygılara sahip, çağdaş çizgilerle inşa edilen yapıları ile göze hitap eden yapılara imza atmaktadır. Hasan Sever İnşaat doğa ile uyumlu projeleri ile çevreci yapısını gösteren bir şirkettir. Müşterilerini memnun etmek ve çözüm odaklı yaklaşmak şirket politikaları arasında yer almaktaıdr.

Kalite sertifikalarına da sahip şirket, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri ile faaliyetlerinde güven vermektedir. 3 binin üzerinde konut ve iş yerine imza atan şirket kalitesini her geçen gün ileri taşımaktadır.

Sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile hareket eden köklü şirket, lüks ve kullanışlı yapılara imza atmaya devam etmektedir. İnsana saygılı, güven veren, kaliteli, kurumsal yönetim anlayışına sahip şirket Hasan Sever İnşaat, değerleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir.

Sorumluluk ve şeffaflık bilinciyle hareket eden Hasan Sever İnşaat, sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaktadır. Aktif atılımcılık değeri ile ortak aklı teşvik ederek hareket etmektedir. Stratejik yaklaşım ile de her adımında doğru ve vizyonlu bir şekilde ilerlemeyi hedef belirlemiştir.

Hasan Sever İnşaat Projeleri

  • 360 Panaroma Gaziantep
  • Yedi Mavi
  • Newista Residence
  • Dragos Gaziantep
  • Büyükada Gaziantep
  • Lapis AVM
  • Hasoğlu Plaza

Hasan Sever İnşaat İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ