Emlak Haberleri

Kuyaş Gayrimenkul

KUYAŞ, uzun adıyla Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. 1988 yılında çalışmalarına başlamıştır. İlk adı Sınırlı Sorumlu İstanbul Kuyumcu Sanatkarları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi olan şirket daha sonra 2005 yılında kurumsal çalışmalarına devam ederek KUYAŞ adını almıştır. %100’ü halka açık ilk gayrimenkul şirketi olarak geçen başarılı firma, Türkiye’de bu konuda öncüdür.

Gayrimenkul alanında yaptığı adından söz getiren çalışmalar ile Kuyaş sektörün öncü şirketlerindendir. Gayrimenkul alanına ek olarak tesis yönetim ve işletmesi alanında da çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalarını Kuyumcukent Gayrimenkul Yönetim A.Ş. adıyla yöneten şirket Sur Yapı Axis, Sur Yapı Vitrin gibi büyük projelerin işletmesini başarıyla yönetmektedir.

Kuyaş Gayrimenkul İmzası Olan Projeler

Borsa KuleBorsa İstanbul
İ.V.P Merkez PlazaWedding World AVM
Akalın ApartmanıHatipoğlu Apartmanı
Ceylan Apartmanıİstanbul Vizyon Park Ofis Blokları

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ‘nin vizyonu; “Bulunduğu sektöre yön veren, sektöründe takip edilen, en güvenilir kurumlar arasına girmek.”

Şirketin misyonu ise; “Yatırımlarını ve kaynaklarını etkin bir biçimde değerlendirip, Uluslararası yaşam ve iş kalitesi standartlarını sağlayarak, Nitelikli projeleri hayata geçirmek, Gelişmekte olan iş alanlarını yakından takip ederek, Paydaşlarına değer yaratmak.”

KUYAŞ İletişim Bilgileri

• Website : https://kuyas.com.tr/

• Telefon 0212 603 3 200

• Adres : Yeşilköy Mahallesi Serbesti Cad. No: 11/1 Bakırköy / İSTANBUL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ