Emlak Haberleri

İhlas Yapı

İhlas Holding bünyesinde inşaat alanında çalışmalar sürdüren ve sektörde iddialı bir konumu olan İhlas Yapı 1990 yılından bugüne kalitesini arttırarak inşaat sektöründe projeler üretmeye devam etmektedir. Gayrimenkul sektöründe başarılı projeler ortaya çıkaran İhlas Yapı başta toplu konut siteleri, eğitim kompleksleri, hastane, televizyon ve radyo stüdyoları, iş merkezleri, dükkanlar, tatil köyleri ve sektörde olabilecek türlü alanda inşaat projelerini tamamlamıştır.

Kalite ve güvence vererek, müşterilerini önemseyerek çıkardığı projeler kapsamında yaklaşık 16 bin konut, 134 villa ve diğer projeleri ile yaklaşık 3 milyon metrekarelik inşaat alanına yapı yapan firma büyüyen ekonomisi ve başarılı ekibiyle sektörün öncü firmalarındandır. İhlas Yapı bütün projelerinde kendi içerisinden elde ettiği güç ve birikimle hareket edip, kendi mühendis ve mimarlarının projelerin hayata geçirmektedir. Proje dizayn grubu, makine parkı gibi bölümleriyle başarılı ve adından söz ettiren bir firma olarak inşaat ve gayrimenkul sektörünün öncülerinden olmuştur.

İhlas Yapı Tarafından Hayata Geçirilen Projeler;

– Armutlu Tatil Köyü– Marmara Evleri 1-2-3– Bizim Evler 1-2-3-4-5-6-7
Marmara Evleri 4– Bizim Evler 8– Bizim Evler Güzelce
– İhlas Yuva– Eğitim Tesisleri– Bizim Evler 6 Metro
– İhlas Holding Genel Merkezi– Bizim Evler 6 Gökkuşağı– İhlas Koleji

İhlas Yapı faaliyet gösterdiği alanlardaki müşteri ve iş ortaklarını gözeten ve onlar ile birlikte hareket eden, yatırımlarını ve yatırımcılarını önemseyen bir anlayış ile hareket etmektedir. Tüm kaynaklarıyla kendini geliştirmeye, başarılı çalışmalar ortaya koymaya ve müşterilerini ve iş ortaklarının memnuniyeti doğrultusunda hareket etmeye odaklı anlayışıyla İhlas Yapı kendini geliştirmeye ve başarılı çalışmalarını arttırmaya devam etmektedir. İhlas Yapı “Ülkemizdeki tüm insanların diledikleri genişlik ve konfordaki evlerle buluşturmak” vizyonuyla ve “Her zaman, en güvenli ve en konforlu evleri makul fiyatlarla tüketiciye sunmak” misyonuyla bütün çalışmalarında kaliteyi ve konforu ön planda tutarak hayatına devam etmektedir.

İhlas Yapı İletişim Bilgileri

• Website : http://www.ihlasyapi.com.tr/

• Telefon : 0212 454 45 50

• Adres : 29 Ekim Cad. No:11 34197 Yenibosna İstanbul

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ