Emlak Haberleri

İntegral Yapı

İntegral Yapı A.Ş. İbrahim Urlulu ve Özkan Yılmaz’ın ortak olduğu inşaat ve gayrimenkul sektöründe projeler hayata geçirmek için kurduğu bir şirkettir. Türkiye’nin önde gelen büyük şehirlerinden İzmir’de 1980’li yıllardan beri başarılı bir şekilde gıda ve lojistik alanlarında çalışmalar gerçekleştiren Özsüt’ün kurucusu İbrahim Urlulu ile yine sektöründe başarılı lojistik faaliyetleri gösteren Öznil Lojistik’in kurucusu Özkan Yılmaz‘ın ortak iştiraki firma İntegral Yapı sektöre başarılı bir giriş yapmıştır. Kendi sektörlerinde gösterdikleri azimli çalışmalar ve başarılı projeler ile vizyonlarını birleştiren şirketlerin inşaat ve gayrimenkul sektöründe büyük ve konsept tasarıma sahip projeler ortaya çıkarmak için oluşturduğu şirket ilk adımını Zone Gaziemir projesi ile atmış ve sektöre iddialı bir giriş yapmıştır.

İntegral Yapı Projeleri

Ofis, showroom, imalathane, depo gibi ünitelerin bulunduğu bir ticaret merkezi olarak ortaya çıkan projeleri ile hem kentsel dokuya uygun hem de insan doğasına uyumlu bir proje ortaya koymuşlardır. Yaptıkları çalışmalar ve projelerde her zaman yenilikçi yapısını ve şeffaflığı ön planda tutan İntegral Yapı, en ileri teknolojileri kullanmakta, müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Geleceğe yaptığı yatırımlar ile geleceğimiz olan çocuk ve gençlere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve yaratmak amacıyla hareket eden firma doğaya ve çevreye saygılı ve uygun projeler oluşturma ilkesiyle hareket etmektedir.

Kendini geliştiren, tecrübeli ve profesyonel ekibiyle projelerinde yenilikçi bir mimariyi benimseyen İntegral Yapı, müşterilerine ve iş ortaklarına kazanç getirecek projelere imza atmakta ve bu kapsamda attığı adımlarını yenilikçi yapısıyla devam ettirmektedir. İdealist, modern, yenilikçi, şeffaf çalışma felsefesi ve kurumsal yapısıyla İntegral Yapı insana ve doğaya değer katmaya devam ediyor.

İntegral Yapı İletişim Bilgileri

• Website : http://integralyapi.com/

• Telefon 0232 231 51 51

• Adres : Fatih Mah. Ege Cad. no:5 Sarnıç-Gaziemir/İzmir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ