Emlak Haberleri

Ata Yıldız Grup

Ata Yıldız Grup

2010 yılı itibariyle kurulan Ata Yıldız Grup, inşaat ve gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atmaktadır. Ankara’da kurulan şirket, Ankara temelli projeleri ile başkentin gelişimine ve güzelleşmesine katkı sağlamaktadır.

Ata Yıldız Grup Hakkında

Ankara’da kurulan ve başkentte projeler hayata geçiren Ata Yıldız Grup, başarılı projeleri ile dikkat çekmektedir. İnşaat ve gayrimenkul alanında gelişmiş projeler hayata geçiren şirket, başkentin güzelleşmesine katkılarda bulunmaktadır. Hayata geçirdiği projelerin yanı sıra kentsel dönüşüm projelerine de yer vermektedir.

Ata Yıldız Grup sahip olduğu güçlü ekonomisi ile gelişmiş yapılar inşa etmektedir. Sektörde başarılı bir yere sahip olan şirket, sahip olduğu değerler çerçevesinde hareket etmektedir. Dürüst ve güvenilir olmak için çalışan şirket, her hareketinde sağlam ve kalıcı adımlar atmaktadır.

Kurumsal bir yapı ile yönetilen şirket müşterilerinin isteklerine yanıt veren, çözüm odaklı bir yönetim anlayışına sahiptir. Gelişmeleri yakından takip eden şirket, yenilikçi ve modern teknoloji ve teknikleri projelerinde uygulamaktadır. İnşaat sektöründe başarılı bir yere sahiptir. Şirket, inşaat harici yaptığı yatırımlar ile de ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Sahip olduğu tecrübe ile güvenilir bir marka olarak karşımıza çıkan Ata Yıldız Grup, en iyisi için çalışmaktadır. İnovatif yapısı ile gelişime ve değişime ayak uyduran şirket, kaliteden ödün vermeden, kazanç getiren, sağlam ve teknolojik yapılara imza atmaktadır. Geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Bu kapsamda kendini geliştirmekte ve sahip olduğu uzman ekip ile ileriye yönelik projelere hayat vermektedir.

Ata Yıldız Grup Misyon ve Vizyon

Şirket Misyonu; Üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern mühendislik ve inşaat teknolojilerini; sahip olduğumuz bilgi, beceri, deneyim ve kaynakları en doğru ve etkin şekilde kullanmak, böylece projelerde bugüne kadar kazandığı başarıyı sürdürmek.

İnşaat faaliyetlerinin yanı sıra, inşaat sektörü dışındaki alanlara da yatırım yaparak yeni iş imkânları yaratmak, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı şirketlerle işbirliği yapmak, iş ortaklıkları geliştirmek, bilgi ve deneyimleri paylaşmak.

Şirket Vizyonu; Ata Yıldız Grup kurulduğu günden itibaren; Her durumda, geçmiş deneyimleri neticesinde kazandığı ticari itibarı ve güvenilirliği korumayı, En zor projelerde ve zor bölge koşullarında iş yapabilecek yetkinlik ve esnekliğe sahip olacak şekilde örgütlenmeyi, Bilgi, deneyim, kültür, iş yapma becerisi, kaynak paylaşımı ve teknoloji kullanımı konusunda sahip olduğu değerleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yer alabilmek için kullanmayı, Hedeflerini gerçekleştirme yolunda teknolojinin sunduğu imkânlardan en üst düzeyde yararlanmayı ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemeyi,

Her zaman çalışanlarını ve müşterilerini tatmin ve mutlu eden, geliştiren ve çözüm üreten bir kurum olmayı, ilke edinmiştir.

Etik değerlere bağlı kalarak istikrar içinde büyümek ve yenilikçi, rekabetçi, başarı odaklı bir varoluş vizyonumuzdur.

Ata Yıldız Grup Projeleri

Ata Yıldız Grup İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ