Emlak Haberleri

Ziylan Gayrimenkul

FLO markasıyla ülkemizde başarılı çalışmalar gerçekleştiren Ziylan Grup bünyesinde yer alan Ziylan Gayrimenkul, 2014 yılından beri başarılı inşaat projeleri ile sektörde yerini almıştır.

Ziylan Gayrimenkul Hakkında

1960 yılında temelleri atılan Ziylan Grup bünyesinde yer alan Ziylan Gayrimenkul sektörel çalışmalarıyla dikkat çeken bir markadır. Ülkemizde FLO markasıyla 2001 yılında büyük bir ivme yakalamıştır. Şirket, Türkiye’de “ayakkabı marketi” sisteminin öncülüğünü başlatmıştır. Tecrübelerini gayrimenkul alanında da göstermek isteyen şirket Ziylan Gayrimenkul Yatırım ve Yönetim A.Ş. ile çalışmalarına devam etmektedir. 2014 yılında kurulan şirket, başarılı ve sürdürülebilir gelir elde eden projelere imza atmaktadır.

Karma yaşam alanlarından oluşan portföyü ile dikkat çeken Ziylan Gayrimenkul, güçlü bir ekonomiye sahiptir. Dev projelere imza atarak ilerlemesini sürdüren şirket, profesyonel bir ekibe sahiptir. Kurduğu sağlam ilişkiler ve marka güvenilirliği ile başarılarını arttıran şirket, eşsiz yaşam alanlarına imza atmaktadır. Sektörün öncü isimleri arasında yer alan Ziylan Gayrimenkul, visyon ve misyonları ile daima ileriye adımlar atmaktadır.

Ziylan Gayrimenkul Projeleri

Ziylan Gayrimenkul İletişim Bilgileri

  • Website: ziylangyy.com.tr
  • Telefon: 0212 446 3141
  • Adres: Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No: 24/4 Bağcılar/İstanbul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ