Emlak Haberleri

Arissa İnşaat

1989 yılında kurulan Arissa İnşaat, kaliteli yapıların güvenilir adresi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Aras Grup bünyesinde faaliyet gösteren şirket binlerce metrekarelik inşa gerçekleştirmiştir.

Arissa İnşaat Hakkında

Kaliteli ve güvenilir yapılar inşa eden Arissa İnşaat 1989 yılında kurulmuştur. Şirket Aras Grup bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Aras Grup altında Faras İnşaat ve İnardes Proje gibi iki güçlü şirket de yer almaktadır. Arissa İnşaat hayata geçirdiği projeler ile müşterilerine yaşanabilir ortamlar sunmaktadır. Konut ve otel inşaları, dekorasyon gibi hizmetler veren şirket, güven ve kaliteli temelinde faaliyetler göstermektedir.

30 yılı aşkın süredir sektörde çalışmalar gösteren Arissa İnşaat, tecrübesi ile kalitesini arttırmaktadır. Fark yaratan projeleri ile yaşam standartlarını yükselten yapılara hayat vermektedir. Sahip olduğu zamanında teslimat, güven ve takım çalışması değerleri ile hareket eden şirket, müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir.

Projelerini söz verdiği zamanda teslim eden, inşa ettiği yapıların sağlam ve güvenilir olmasına özen gösteren bir şirket. Arissa İnşaat sahip olduğu profesyonel ekibiyle, başarılı bir takım olarak hareket etmektedir. Profesyonel iş anlayışını amatör bir ruhla harmanlayan şirket, ilerlemesini bu anlayışa borçludur.

2020 yılında Ekonomize Dergisi tarafından düzenlenen Yılın Enleri Zirbesi Ödül Töreninde ödül kazanmıştır. Arissa İnşaat tören kapsamında “Yılın En İyi Çıkış Yapan İnşaat Firması” seçilmiştir. 2020 yılında hayata geçirdiği Arissa Göksu, Arissa Point ve Arissa Kooperatif projeleri ile bu ödülü almaya hak kazanmıştır. Törende ödülü şirket Yönetim Kurulu Başkanı Vedat ARAS almıştır.

Sahip olduğu değerler ve felsefe ile hareket eden şirket, çözüm odaklı bir anlayışa sahiptir. Koşulsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen Arissa İnşaat bu kapsamda faaliyetlerinin kalitesini arttırmaktadır. Verimliliği arttırmak ve israfı önlemek için de çalışan şirket, kalite ve estetiğe önem veren projelere hayat vermektedir. AR-GE çalışmalarına ağırlık veren şirket, gelişimin sürekliliğine inanmaktadır. Doğaya saygılı, insana göre dizaynlar gerçekleştiren şirket, işçi sağlığı ve hakları konusunda da adımlar atmaktadır.

Arissa İnşaat Projeleri

Arissa İnşaat İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ