Emlak Haberleri

Sinpaş GYO

1974 yılından bu yana inşaat sektörünün öncülerinden olan Sinpaş, uzman kadrosu, güven veren çalışmaları, kaliteli ve özgünlük içeren projeleri ile doğa ve insan sevgilisi temellerinde kurumsal yönetim ilkeleriyle 2007 yılında Sinpaş GYO kurulmuştur. Sinpaş’ın bazı projeleri Sinpaş Yapı adı altında yaşamına devam etmiş, yeni projelerde ise Sinpaş GYO imzası bulunmaktadır. Bütün projelerinde geleceğe yatırım yapmak, çocuklara yaşanabilir bir dünya bırakmak için doğa ile barışık ve iç içe, mavi ve yeşili her an hissedebileceğiniz konseptler ile karşınıza çıkan Sinpaş GYO, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla sizlere harika tasarımlar sunmakta.

Birçok alanda öncü olan ve ilklere imza atan Sinpaş, konut pazarlama, ev dışında peyzaj gibi yenilikleri sektöre kazandırmış, projelerde sular, göller, havuzlar yine ilk defa Sinpaş projelerinde hayat bulmuştur. Sayısız özgün ve yaratıcı projenin yanı sıra, onlarca ödül sahibi olan firma hem marka olarak değerine değer katmış, ken de ekonomik olarak büyümesini devam ettirmiştir. 80 binin üzerinde kişiye konut satışı gerçekleştiren Sinpaş GYO, kişilere yeni bir hayatın kapısını açmıştır.

Yarım asıra yaklaşan inşaat sektörü deneyimi ile birlikte müşterileri ve ortaklarıyla kurduğu profesyonel ve dostane bağın, projelerini geliştirirken yaptığı seçim ve aldığı kararları etkilemesiyle özgünlüğünü ve kalitesini arttıran Sinpaş GYO İstanbul Borsası’nda işlem gören şirketler arasında ön sıralarda yer almaktadır.

Sinpaş GYO Tarafından Devam Eden Projeler

* Metrolife* Sinpaş Gökorman* Finans Şehir
* Ege Vadisi* Marina Ankara* Sinpaş Altınoran
* Bursa Modern* Aquacity Denizli* İş Modern Ambarlı

Sinpaş GYO Tarafından Tamamlanmış Projeler

* Sinpaş Country* Rumeli Konakları* Queen Bomonti
* Live Turkuaz* Lagün* Köyceğiz
* Karşıyaka Rezidans* İş Modern İkitelli* İstanbul Sarayları
* İncek Life* İncek Green* Ege Yakası

Sinpaş GYO, yüksek yaşam kalitesi ve yatarım değeri sunan, özgün konseptler ile gayrimenkul projelerini hayata geçirerek, sağlıklı büyümeyi sağlamak misyonu ve Türkiye’de ve bölge ülkelerde lider konut markası ve yatırım aracı olmak vizyonuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Firmanın çalışmalarında farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı, ekip ruhu, müşteri odaklı yaklaşım, verimlilik ve istikrar, liderlik değerlerinden gelen etkileri görmek ve hissetmek, bütün projelerde bu değerler ile oluşturulmuş özgünlüğü yaşamak mümkün.

Sinpaş GYO | Konut Projelerinde Lider Marka

• Website : https://www.sinpas.com.tr/

• Telefon : 0 212 310 27 00 (pbx)

• Müşteri Hizmetleri : 444 1 974

• Adres : Sinpaş Plaza Barboros Bulvarı Yenidoğan Sok. No:36 34349 Darphane – Beşiktaş İSTANBUL TÜRKİYE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ