Emlak Haberleri

Dosso Dossi Holding

Beş farklı sektörde başarılı bir şeklde faaliyetlerini sürdüren Dosso Dossi Holding, 10 yıllık geçmişe sahip Dosso Dossi Fashion Show ile ortaya çıkmıştır.

Dosso Dossi Holding Hakkında

10 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren bir şirket: Dosso Dossi Holding. Dosso Dossi Fashion Show iş ile tatili birleştiren bir konsepte sahiptir. Dosso Dossi Holding temellerini atan DDFS yüzlerce marka ile binlerce müşteriyi birleştiren büyük bir organizasyondur. Kaliteli ve başarılı bir şekilde yönetilen şirket, benzersiz bir iş yapma anlayışına sahiptir. Faaliyet gösterdiği her alanda bu farkını ortaya koymaktadır.

Öncü ve başarılı çalışmalar ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirket, profesyonel bir yönetime sahiptir. Kurumsal yapısı, isteklere yanıt veren bakış açısı ile Dosso Dossi faaliyetleri ile dikkat çekmektedir. Çalışma alanları arasında İnşaat, Otelcilik, Mağaza, Gıda ve Fashion Show bulunan şirket, global başarılar elde etmek için çalışmaktadır.

Konaklama sektöründe Dosso Dossi Hotels ile uluslararası alanda fark yaratan şirket, ilerlemesini sürdürmektedir. İstanbul’da hayata geçirdiği konut projeleri ile lüks yaşam ortamları inşa etmektedir. Dosso Dossi kalitesi ile hayata geçirdiği projelerde güvenilir ve kaliteli yapılar inşa etmektedir. Konut projeleri ile ihtişam dolu yaşam komplekslerine imza atmaktadır. Seçkin bir kitleye hitap eden firma iddialı ve yenilikçi yapısını korumaktadır. Faaliyetlerini gösterdiği her alanda en iyisi olmak ve farkını ortaya koymak için dikkat etmektedir.

Sultan Gıda markası ile kendi alanında Romanya’nın lideri olan şirket, elde ettiği başarılar ile gücünü arttırmaktadır. Avrupa ve Ortadoğu’da da liderlik için yarışan şirket, bu vizyon ve misyonları ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Yenilikçi, öncü ve seçkin girişimleri ile Dosso Dossi Holding, kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır.

Dosso Dossi Holding Projeleri

Dosso Dossi Holding İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ