Emlak Haberleri

Zirve Beton

2010 yılında faaliyetlerine başlayan Zirve Beton, hazır beton sektöründe ileri gelen firmalar arasında yer almaktadır. Gayrimenkul sektöründe de faaliyetler gösteren şirket, başarılı konut projelerine imza atmaktadır.

Zirve Beton Hakkında

Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile çalışmalarını sürdüren Zirve Beton 2010 yılında kurulmuştur. Zirve Hazır Beton A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdüren şirket, Ankara’da çalışmaya başlamıştır. İlk olarak Sincan Üretim tesisinde çalışmalarına başlayan şirket, hazır beton sektöründe öncü isimlerdendir. İleri teknolojiyi kullanan uzman şirket, sahip olduğu ekipman ve profesyonel çalışma arkadaşları ile üstün hizmet vermektedir. Şirket, hazır beton üretim tesislerine sahiptir.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman benimseyen Zirve Beton, zaman konusunda iddialı bir şirkettir. İhtiyaçlara yanıt vermek, çözüm odaklı anlayışa sahip olmak kapsamında hareket etmektedir. Zirve Beton, hazır beton sektörünün yanı sıra konut projelerine de hayat vermektedir. Zirveden Göksu ve Zirveden Batı gibi iki büyük ve kaliteli proje ile bu alanda isminden söz ettirmiştir.

Çevreci yapısıyla projelerinde doğaya uygun adımlar atan Zirve Beton, doğal kaynakları korumaya özen göstermektedir. Topluma, doğaya ve bireylere değer katan şirket, ilke ve etikleri kapsamında hareket etmektedir. Zirve Beton, doğa ile uyumlu projeler inşa etmektedir.

Zirve Beton Misyon & Vizyon

Kuruluşumuz benimsediği “Kalite”, “Araştırma”, “Modernizasyon” sözcüklerinin ilke edinmiş olan Zirve Beton ; Kuruluş, vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden, sektörde ilerleyişini sürdürmektedir.

Zirve Beton Projeleri

Zirveden Batı

Merkezi bir yaşam alanı olarak karşımıza çıkan Zirveden Batı, Göksu Park ve Göksu AVM’ye yakın bir konumda yer almaktadır. Yeni Batı Mahallesi’nin en değerli lokasyonunda inşa edilmektedir. Metro durağına yakın konumu ile Ankara’nın her yerine yakın bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Proje doğa ile iç içe, huzurlu, spor alanlarına sahip bir yaşam ortamı sunmaktadır.

Zirveden Göksu

Başkent Ankara’nın gelişmekte olan konumlarından birinde inşa edilmiş proje, 3 bloktan oluşmaktadır. Eryaman’da hayat bulan proje kapsamında 224 konut inşa edilmiştir. 25 bin metrekarelik peyzaj alanıyla yeşillikler arasında bir yaşam ortamı sizi bekliyor. Hayata zirveden bakmak isteyenler için vazgeçilmez bir yaşam alanı.

Zirve Beton İletişim Bilgileri

  • Website: http://zirvebeton.com.tr/
  • Telefon: 0312 268 64 64
  • Adres: Bahçekapı Mah. 2686 Cd. No:12 Şaşmaz – Etimesgut / ANKARA
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ