Emlak Haberleri

Galata Danışmanlık

İnşaat, proje ve uygulamaları alanlarında hizmet veren Galata Danışmanlık Ltd. Şti. 1996 yılı itibariyle sektörel çalışmalara başlamıştır.

Galata Danışmanlık Hakkında

1996 yılında kurulan Galata Danışmanlık birçok alanda hizmet vermektedir. Türkiye geneli çalışmalarıyla dikkat çeken şirket 22 ilde çalışmalarını sürdürmektedir. Galata Danışmanlık Ltd. Şti. bünyesinde aktif 1200’den fazla çalışan barındırmaktadır. Güçlü bir ekonomi ve kurumsal çalışma anlayışı ile profesyonel hizmet anlayışına sahiptir. Hizmet sektöründe çalışmalar sürdüren Galata Danışmanlık 2002 yılında inşaat alanında da çalışmalar yürütmeye başlamıştır.

100’den fazla projede yöneticilik görevini üstlenmiş başarılı İnşaat Mühendisi Ümit Orkan ERDİM ortaklığı ile kurulmuştur. İnşaat, gayrimenkul, proje üretimi ve uygulaması alanlarında profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Başarılı bir mühendislik firması olarak sektörde birçok projeye imza atan şirket çözüm odaklı anlayışı ile kalitesini ve farklılığını ortaya koymaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen Galata, bu doğrultuda faaliyetlerini ilerletmektedir. İşine saygı duyan firma, kaliteden ödün vermeden, detaylara dikkat ederek çalışmaktadır. Kişilere değer katan ve onların yaşam standartlarını yükselten firma her projesine aynı özeni göstermektedir. İş ortakları ve yatırımcılarına kazanç getiren projeler ile sağlam ilişkiler kurmaktadır.

Değerleri ve ilkeleri doğrultusunda kalitesini her zaman ileriye taşıyan Galata Danışmanlık Ltd. Şti. vizyonları ile bu değerlere uymaktadır. Fikir ve başlangıç ile imza attığı projeleri, tasarlayarak yaratılmasına devam etmektedir. İnşa edip bitirmek ve kaliteyi ortaya koymak vizyonu ile her projesinde fark yaratmak hedefine sahiptir.

Galata Danışmanlık Projeler

  • Bornova Galata Rezidans
  • Menemen Kuzeyşehir Koru
  • Kuzeyşehir Plus
  • Menemen Seyrek Villakent
  • İdeal Ofis
  • Metroofis
  • Kuzeyşehir

Galata Danışmanlık İletişim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ