Emlak Haberleri

Ater Grup

1995 yılında kurulan Atersan Yapı Çözümleri 2009 yılı itibariyle grup yapılanmasına geçerek Ater Grup olarak inşaat, enerji, gayrimenkul, perakende ve alüminyum kompozit panel üretimi alanlarında hizmet vermektedir.

Ater Grup Hakkında

25 yıldan uzun süredir faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir. Kurulduğu 1995 yılında Atersan Yapı Çözümleri adı ile çalışmalarına başlamıştır. Daha sonra işlerini genişleten Ater Grup, 2009 yılında grup yapılanmasına geçmiştir. Şirket inşaat, enerji, gayrimenkul, perakende ve alüminyum kompozit panel üretimi alanlarında hizmet vermektedir. Bu ana sektörler harici alanlarda da yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Öncü ve lider bir firma olarak çalışmalarını ilerleten şirket birçok alt firması ile sektörlerde yer edinmiştir. Atersan, Aterstore, Aterinşaat, Ater Enerji, Reanka Gayrimenkul şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerdendir. Aynı zamanda Aterbond ve Atersolar markaları ile de taahhüt ve uygulama gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Solar enerji çözümleri alanında da çalışan şirket girdiği her sektörde yenilikçi bir anlayışı benimsemiştir.

Şirket bünyesinde endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri gibi dev projeler de gerçekleşmektedir. Ayrıca otel, konut, rezidans gibi projeler de hayata geçirmektedir. Ticari projeleri kapsamında 20 milyon metrekareye yakın inşa sağlayan şirket Türkiye’de öncü firmalardandır. Modern bir anlayışa sahip şirket gelişimi ve yenilikleri her zaman benimsemektedir.

Değerleri kapsamında hareket eden şirket gelişimini bu sayede ilerletmektedir. Lider şirket Ater Grup şeffaflık ilkesiyle hareket etmektedir. İletişim ve ortak akıl çizgilerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Gelişime yatırımlarını arttırarak yapan şirket, insana yaptığı yatırımlar ile farkını korumaktadır. Ekip çalışması, kalite, verimlilik ve kararlılık ilkeleriyle de hedeflerine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Doğaya ve insana değer veren şirket çevreci projeler hayata geçirmekte ve doğa ile uyumu sağlamaktadır.

Ater Grup Projeleri

Tamamlanan Projeler

  • Kuğu Evleri 1
  • Metrokent
  • Kuğu Evleri 2
  • Gediz Üniversitei
  • Kuğu Evleri 3
  • Kipa Balçova
  • Yaşar Üniversitesi

Satıştaki Projeler

Ater Grup İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ