Emlak Haberleri

Taşyakan İnşaat

Bursa ve çevre illerde 1978 yılından itibaren başladığı faaliyetler ile binlerce konuta hayat veren Taşyakan İnşaat, başarılı bir inşaat firmasıdır.

Taşyakan İnşaat Hakkında

İnşaat ve gayrimenkul alanında hayata geçirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren bir firma. 40 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde faaliyetlerine devam eden Taşyakan İnşaat, Bursa ve çevre illerde faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar 10 bine yakın konuta hayat veren şirket doğa dostu yapılara imza atmaktadır. Yaşama dokunan, ona şekil veren bir anlayış ile projelerini yönlendiren şirket, bu doğrultuda kendisini geliştirmektedir.

Uluslararası standartlara sahip projelere hayat veren Taşyakan İnşaat, tecrübe ve birikimleri ile gelişimini sürdürmektedir. Modern mimariye sahip anlayışı ile çağdaş çizgilere sahip konutlara hayat vermektedir. Şirket çevre ve doğa ile uyumlu, insan yaşantısına uygun konutlar inşa etmek hedefiyle çalışmaktadır. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip eden ve hızlıca adapte olan şirket, gelişimin sürekliliğine inanmaktadır. Son teknoloji ekipmanlar ile projelerinde çalışmaktadır.

Taşyakan İnşaat estetik görünüm ve konforlu yapılar inşa etmek için çalışmaktadır. İnşa ettiği yapıların, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturması hedefine sahiptir. Şirket 40 yılı aşkın tecrübesi ile inşaat sektörüne yön vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen başarılı firma, kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Güvenilir, hızlı, çözüm odaklı ve kaliteli bir inşaat firması olarak hayatına devam etmektedir.

Taşyakan İnşaat Misyon & Vizyon

Misyon; Dayanıklı, sağlam ve güvenilir yaşam alanları inşa etmektir.

Vizyon; Projenin başından sonuna kadar aynı heyecan ve inançla inşaa edilerek şehre değer katan yapılara her gün bir yenisini katarak 38 yıllık Taşyakan tecrübesini yeni başarılarla geleceğe taşımaktır.

Taşyakan İnşaat Projeleri

  • Medicana Bursa Hastanesi
  • Güleç Teras Residence
  • Güleç Teras Premium
  • Taşyakan Safir Evleri

Taşyakan İnşaat İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ