Emlak Haberleri

Pekintaş Yapı

Sektörel faaliyetleriyle ileri gelen firmalar arasında yer alan Pekintaş Yapı alt yapı ve üst yapı projeleri ile üstün çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Pekintaş Yapı Hakkında

Deneyim sahibi başarılı firma kompleks projeler ile kaliteli bir çalışma anlayışını birleştirmiştir. Pekintaş Yapı konut projeleri, ofis projeleri gibi projelerin yanı sıra hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok projeye imza atmıştır. Bunların haricinde üniversite kampüsleri, eğitim kompleksleri, spor kompleksleri de inşa etmiştir. Başarılarına her geçen gün yenisini ekleyen şirket sanayi tesisleri gibi büyük ve zorlu süreçleri de başarı ile atlatmıştır. Pekintaş Yapı altyapı işlerinin yanı sıra, istinat yapıları, otoyollar, tünel ve viyadükler de inşa etmektedir. Şirket Türk inşaat sektörünün ileriye doğru yol almasında önemli rol üstlenmiştir.

Kapsamlı projeleri ile hemen her alanda faaliyetler geliştiren şirket çağın gerekliliklerini yakından takip etmektedir. Sağlam, güvenilir, kaliteli ve nitelikli yapılar inşa etmeyi hedefleyen şirket bu kapsamda çalışmaktadır. Teknolojik yatırımlarını her zaman arttıran ve gelişmeleri takip eden şirket yatırımlarını sürdürmektedir. İnsana ve ekipmana yaptığı yatırımlar ile niteliğini arttırmayı hedefleyen Pekintaş, eğitime de önem vermektedir.

Uzman ekibi ile dikkat çeken firma, eğitimli, takım çalışmasına uygun, tecrübe sahibi bir kadroya sahiptir. İstihdam sağladığı kişilerin gelişimine özen göstermekte ve güvenliğine önem vermektedir. Her projesinde en iyisi için çalışan Pekintaş Yapı, kaliteli çalışmalar ortaya koymayı alışkanlık edinmiştir. Zamanında teslim, kaliteli yapılar ve güven veren marka anlayışı ile Pekintaş uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Ekolojik dengeye saygı duyan şirket, çevreci projeleri ile dikkat çekmektedir. Çevre ve doğa ile tam uyumlu, insana ve diğer canlılara tam saygıyla hareket etmektedir. Her projesinde bu konuda büyük özen gösteren şirket, kullandığı malzemelerde bu kapsamda nitelikler barındıran ürünler kullanmaktadır.

Pekintaş Yapı Misyonu

Üretimde istenen kalitenin sağlanmasında etkili olan modern işletmecilik ve yöneticilik anlayışı ile sektörümüzde başarıya ulaşmak ve ulusal kalkınmaya katkıda bulunmak.

Pekintaş Yapı Vizyonu

Kamu kurum ve kuruluşlarının alt yapı ve üst yapı ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla yeterli sermaye ve birikim oluşturarak her türlü inşaat faaliyetini öz kaynaklarımızla gerçekleştirmek; tüm bu faaliyetleri gerçekleştirirken kaliteyi sürekli kılmak, sistemi kurumsallaştırmak ve çevresel faktörler ile iş sağlığı ve güvenliğini güvence altına almak.

Pekintaş Yapı Projeleri

  • Allsancak
  • Osmaniye Park 328 AVM
  • İzmir Çiğli Bölge Hastanesi
  • Giresun Üniversitesi
  • Erzincan Polis Okulu
  • Kırıkkale Üniversitesi Rektörlük Binası
  • Kırıkkale Safter Peker Camii

Pekintaş Yapı İletişim Bilgileri

  • Website : https://www.pekintasyapi.com/
  • Telefon : 0312 512 50 10
  • Adres : Mustafa Kemal Mah. 2118 Cad. No: 4 B / 55 (Maidan Ofis) Çankaya Ankara / TÜRKİYE
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ