Emlak Haberleri

Sinanlı Yapı

Dünya standartlarında yaptığı çalışmalar ile ileri gelen bir firma konumuna erişen Sinanlı Yapı 1952 yılında kurulmuştur.

Sinanlı Yapı Hakkında

Gelişimi her zaman sürdüren, girişimci ve yenilikçi bir yapıya sahip Sinanlı Yapı, 1952 yılında kurulmuştur. Ferman Sinanlı tarafından kurulan Sinanlı Group bünyesinde faaliyet gösteren şirket birçok alanda çalışma yürütmektedir. Dünya standartlarında yaptığı projeler ile ülkemizde dikkat çeken Sinanlı Yapı inşaat harici alanlarda da çalışmaktadır. Telekomünikasyon, gıda, havacılık ve tarım gibi sektörlerde de iddialı olan şirket uzman bir ekip ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Yaklaşık 70 yıllık bir tecrübe ile farkını ortaya koyan şirket her zaman yenilikçi bir anlayışı benimsemiştir. Gelişimine devam eden şirket gelişimin sınırının olmadığı vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden ve en güncel, doğru teknolojileri işine entegre eden şirket geleceğe yönelik hareket etmektedir. Güvenilir ve fark yaratan şirket tecrübeleriyle sektörde fark yaratmaktadır.

Kurduğu sağlam ikili ilişkiler ile ortaklarına da kazandıran şirket ilerlemesini sürdürmektedir. Uydu haberleşme sistemleri üzerine hizmet veren Mobilkom ile iştiraklerini 1977 yılından beri sürdürmektedir. Mobilkom alanında önemli bir konuma yükselmiştir.

Sinanlı Group bünyesinde gerçekleşen tarımsal faaliyetler de dikkat çekmekte. Ülkenin Güneydoğu Anadolu Bölgesi kapsamında sahip olduğu araziler ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Modern tarımı destekleyen ve yatırım yapan şirket, gelişmiş bir tarım yönetimine sahiptir. Ülkemizin tarım üretiminin büyük bir kısmını Sinanlı Group karşılamaktadır.

Gelişmiş projeler de üreten şirket konut projeleri ve ticari projeler ile sektörde dikkat çekmektedir. Her zaman en iyisini hedefleyen Sinanlı Yapı, her adımında gelişimini ilerletmektedir. Başarı odaklı çalışma anlayışı ve kurumsal yapısıyla alanında iddialı bir konuma sahiptir.

Sinanlı Yapı Vizyon & Misyon

Misyon; Sinanlı Group, attığı her adımda, gerçekleştirdiği her projede “birlikte başarmanın gücüne” inanıyor. Bu sebeple, yarattığı yeniliklerle tüm iştiraklerinde farklılık oluşturmayı, Türkiye ekonomisine daha fazla katkı sağlamayı, dünyayla işbirliği içinde, daha çok uluslararası başarılara imza atmayı hedefliyor.

Vizyon; Sinanlı Group’un hedefi, doğru teknolojiler kullanma anlayışını ve iş prensiplerini geleceğe taşımak ve bu yoldan sapmadan, güvenilen, aranan bir şirket olma niteliğini sürdürmektir.

Sinanlı Yapı Projeleri

  • Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy
  • Sinanlı Group Yönetim Binası
  • Süleymaniye Maritaş Residence

Sinanlı Yapı İletişim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ