Emlak Haberleri

Koçyiğit İnşaat

Koçyiğit İnşaat

Yüksek kalite içeren ve uzmanlık gerektiren projeleri ile sektörde fark yaratan Koçyiğit İnşaat, genel inşaat işlerinden anahtar teslimine hizmet veren profesyonel bir şirkettir.

Koçyiğit İnşaat Hakkında

Koçyiğit İnşaat kurulduğu günden itibaren gelişim gösteren başarılı bir şirkettir. Ortaya çıkardığı profesyonel projeler ile dikkat çeken bir şirkettir. Kaliteli ve uzmanlık gerektiren projeleri ile sektörün öncüleri arasında yer alan Koçyiğit İnşaat, kurduğu sağlam ilişkiler ile gelişimini sürdürmektedir. Mimarlık, elektrik, inşaat, mekanik gibi alanlarda sorunsuz hizmet sağlamaktadır. İçerisinde barındırdığı farklı birimler ile farklı alanlarda profesyonel hizmet sağlayabilmektedir.

Şirket teknolojik altyapısı gelişmiş ve yenilikçi binalar inşa etmektedir. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektörün ileri gelenleri arasında yer almaktadır. Koçyiğit İnşaat hayata geçirdiği projelerde maliyet, kalite ve zaman konularına önem vermektedir. En düşük maliyet ile en kısa sürede en kaliteli projeyi hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Detaylara önem veren şirket ince ve ayrıntılı çalışma prensibi ile kalitesini arttırmaktadır. Projelerin fizibilite çalışmaları dahil, alt ve üst yapı hizmetleri, çevre düzenlemeleri gibi her detayına dikkat etmektedir.

Modern ve teknolojik projelerinde estetik görünüme önem veren Koçyiğit İnşaat, malzeme temini ve kalite kontrolü birimleri ile niteliği yüksek bir çalışma ortaya koymaktadır. Başarılı şirket adından sıkça söz ettirerek öncelikli tercih sebebi haline gelmiştir. Bu motivasyon ile kendisini geliştirmeye devam eden ve daima ileriyi hedefleyen şirket hedeflerini ileriye taşımıştır.

Vizyon ve Misyon; Faaliyet de bulunduğumuz sektör ve kollarında, yapılabilecek en mükemmeliyetçi hizmeti sunmak için doğru bir biçimde sürekli çalışmak.

Koçyiğit İnşaat Projeleri

  • Evada Maltepe
  • Maltepe Residence
  • Kartal Konut Projesi
  • Ataşehir Konut Projesi

Koçyiğit İnşaat İletişim

  • Website : http://kocyigitinsaat.com.tr/
  • Telefon : 0 216 549 35 71
  • Adres : Zümrütevler Mah. Hanımeli Cd. Prestij İş Merkezi No:10 Kat:5 Maltepe / İSTANBUL
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ