Emlak Haberleri

Detek İnşaat

Modern bir mimari anlayış ile hayata şekil veren yapılar üreterek yaşam standartlarını arttırmak ve geliştirmek üzere çalışan Detek İnşaat, 2007 yılında sektöre giriş yapmıştır. Bulunduğu alanda en iyilerden olmak için profesyonel ve kurumsal yapısıyla önemli başarılara ve projelere imza atan Detek İnşaat günden güne kalitesini arttırmaktadır. Müşterilerini, iş ortaklarını ve çalışanlarını her zaman gözeterek çalışan şirket bu sayede işine duyduğu tutkuyu da arttırmakta ve kalitesini katlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği alanların temelinde inşaat sektörü bulunan Detek İnşaat, ayrıca medya, gayrimenkul, turizm ve enerji olmak üzere altı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknoloji, spor ve eğlence sektörlerine yaptığı yatırımlar ile de dikkat çeken şirket, gelişmiş ve teknolojik yatırımlarıyla giriş yaptığı sektörlerde fark yaratmaktadır.

Müşteri odaklı, etkin ve verimli olma odağıyla çalışmalarına yön veren firma başarılarının ardında bu felsefesinin bulunduğu bilinciyle hareket etmektedir. Kurumsal yapısı ve toplumsal bilinci ile yurttaşlık görevleri dahilinde çalışmalarını sürdüren Detek, sosyal sorumluluk çalışmalarına ve sponsorluk projelerine de yatırımlar yapmaktadır. Topluma önce ve örnek olmak hedefiyle yaptığı yatırımlar ile ülke ekonomisine ve gelişmesine de katkılar sunmaktadır.

Detek İnşaat Tarafından Hayata Geçen Projeler;

Değişimin öncüsü olma felsefesiyle çalışan şirket, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını amaçları kapsamında en iyi şekilde yönetmektedir. Detek İnşaat standartlarını arttıran küresel bir oyuncu olma vizyonu ve hedefiyle her çalışmasın da kalitesini arttırmakta, ülke ekonomisine maksimum faydayı sağlamak için yatırım ve projelerine devam etmektedir.

Detek İnşaat

• Website : https://www.detekinsaat.com/

• Telefon 0 (312) 920 00 33

• Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı 286. Sok. No:6, 06200 Yenimahalle/Ankara

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ