Emlak Haberleri

Pasifik İnşaat

Özgün mimari anlayış ile kaliteyi birleştiren Pasifik İnşaat, genç ve dinamik yapısıyla inşaat sektöründe ortaya koyduğu farklılıklar ile dikkat çekiyor.

Pasifik İnşaat Hakkında

Pasifik İnşaat, tam adıyla Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. kurulduğu günden itibaren inşaat ve gayrimenkul alanlarında başarılı çalışmalar ortaya koymaktadır. Sektörün zorlukları karşısında genç ve dinamik kadrosu ile ayakta duran şirket, fark yaratan projeler ortaya koymaktadır. Yenilikçi, özgün, gelişime açık bir kurumsal anlayışa sahip Pasifik İnşaat, vizyonlu bir yönetime sahiptir.

Projeleri ile adından sıkça söz ettiren ve sektörde kendine yer edinen başarılı şirket, gelişimini sürdürmektedir. Güçlü ekonomisi, yaptığı yatırımları ve kurduğu ikili ilişkiler ile istikrarlı bir başarı sergilemektedir. Pasifik İnşaat kaliteden ödün vermeyen, hizmetlerini müşterilerini memnun etme amacıyla ilerleten bir şirkettir. Pasifik, vizyon ve misyonları doğrultusunda teknolojik altyapısını geliştirmektedir. Kurumsal gücünü her geçen gün arttıran şirket, gayrimenkul alanında iddialı bir yere sahiptir.

Alanında öncü ve saygın bir kurum olmak adına gelişim gösteren şirket, başarılı projeleri ile bu konuda ilerleme katetmektedir. Çalışanlarına yaptığı yatırımlar, sağladığı eğitimler ile takım çalışması ve ruhunu sağlayan şirket büyük bir aile olarak hareket etmektedir. Başarısını kurduğu sağlam ilişkiler ile güçlendiren şirket konut projeleri, ofis projeleri gibi çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Ankara merkezli çalışmalar yürüten şirket, ilerleyen yıllar ile İstanbul başta olmak üzere başka illere de projeler geliştirmeye, büyümesini sürdürmeye devam etmiştir.

Pasifik İnşaat “yaşamı tasarlar” sloganıyla, geleceği ve insan yaşamını tasarlamakta, kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Pasifik İnşaat Projeleri

Tamamlanan Projeler

  • Umutkent
  • İzmirkent 2
  • Next Level Loft Ofis
  • İzmitkent 3
  • Next Level Ankara

Devam Eden Projeler

Gelecek Projeler

  • Next Level Yıldız

Pasifik İnşaat İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.pasifikinsaat.com.tr/
  • Telefon : 0 312 285 47 72
  • Adres : Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No: 3 Next Level A Blok 1. Kat No: 1 06520 Söğütözü /Çankaya /ANKARA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ