Emlak Haberleri

Lens Yapı

Aydınoğlu Yapı, Egal İnşaat, Renium Yapı ve Mah İnşaat ortaklığında ortaya çıkmış geleceği yaşatmak için projelere imza atan Lens Yapı sektörde başarılı bir inşaat firmasıdır.

Lens Yapı Hakkında

Dört büyük şirketin ortaklığında kurulan başarılı bir inşaat firması Lens Yapı. Şirket geleceğe dokunmak, geleceği yaşatmak amacıyla projeler geliştirmektedir. Aydınoğlu Yapı, Egal İnşaat, Renium Yapı ve Mah İnşaat ortaklığında ortaya çıkan LENS YAPI, ilkeleri arasında yer alan mükemmellik ve şeffaflık ile başarılı çalışmalar geliştiren bir şirkettir. Yenilikçi ve vizyoner bir yönetim anlayışına sahip olan şirket sektöre bambaşka bir soluk katmayı hedeflemektedir. Geçmişten ders çıkararak geleceği yönlendirmek hedefine sahip şirket son sürat çalışmalarına devam etmektedir.

Konut ve ofis projeleriyle dikkat çeken şirket her projesinde kalitesini ortaya koymaktadır. İleri teknoloji ile birlikte kaliteli malzemeleri kullanan şirket güven vermektedir. Kaliteden taviz vermeyen bir anlayışa sahip olan şirket, çevreci bir şekilde hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve bu şekilde hareket eden şirket, projelerinde yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmaktadır. Bir yapı yapmaktan ziyade yaşam alanları ortaya koymak Lens Yapı‘nın değerleri arasında yer almaktadır.

Çalışma anlayışında doğru pozisyonlarda doğru kişiler ile çalışarak en iyisine sahip olmak olan şirket, başarılarını tecrübe ve birikimlerine borçludur. Birçok farklı özelliği bulunan çalışma arkadaşları ile kalitesini arttırmakta ve farklılığın avantajlarını kullanmaktadır. Farklı bakış açılarının getirdiği yenilikçi anlayış ile geleceği inşa etmektedir. Çalışanlarının eğitimini önemseyen ve bu konuda yatırımlar yapan bir şirkettir. Kariyer hedeflerine destek olan şirket çalışan memnuniyetini önemsemektedir.

Lens Yapı Projeleri

Lens Yapı Misyon & Vizyon

Şirket misyonu: “Tek kelimeye odaklandık. O da “insan”. Kainatın en kıymetli varlığına yaşam ve iş alanları oluştururken,  çevreyi, kaliteyi ve konforu her zaman ön planda tutuyoruz. Her zaman standartların üzerinde projeler ile var olmayı bir misyon olarak benimsiyor ve projelerimizin en ince ayrıntısına kadar büyük özen gösteriyoruz.” olarak geçmektedir.

Şirket vizyonu: “Tüm projelerimizi geleceğe odaklı olarak planlıyoruz. Yaşayanların nefes alacağı, rahat edeceği, mutlu olacağı yapıları hayata geçirmek en büyük hedefimiz… Büyük değişimlerin yaşandığı dünyamızda, geçmişten aldığımız ilhamı yeni projelerimiz ile geleceğe taşıyoruz.” olarak geçmektedir.

Lens Yapı İletişim Bilgileri

  • Website : www.lensyapigrup.com
  • Telefon: 0216 455 6304
  • Adres: Atatürk Mah. Gülnihal Sok. No:8 34758 Ataşehir İstanbul TÜRKİYE
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ