Emlak Haberleri

Ms Mega Yapı

Ms Mega Yapı

30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren MS Mega Yapı, doğa ile dost, insana değer veren yaşam alanları inşa etmektedir.

Ms Mega Yapı Hakkında

İnşaat sektöründe başarılı projeler çıkaran, kentsel dönüşüm ile yenilenen modern semtlere imza atan MS Mega Yapı sektörün başarılı firmalarındandır. Estetik ile konforu bir arada barındıran projeler ortaya çıkarmaktadır. Şirket doğaya ve insana saygılı çalışma anlayışını benimsemiştir. Kapıdan giren herkesi konut sahibi yapma hedefiyle ilerleyen şirket azim ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt içi ve dışında yaptığı adından söz ettiren çalışmalar ile kalitesini ortaya koyan MS Mega yenilikçi projeleri ile dikkat çekmektedir.

MS Mega, başarılı, tecrübeli ve sektöre hakim bir çalışma ekibine sahip bir şirkettir. 30 yıllık tecrübesiyle kalitesini konuşturan şirket 4 konut projesine imza atmıştır. Bu projelerde 743 konut inşa eden şirketin toplam inşa alanı 45507 metrekaredir. Yenilikçi, modern, teknolojiyi yakından takip eden MS Mega çalışmalarını birçok alanda sürdürmektedir. Mimarlık, proje ve tasarım alanları harici, dekorasyon ve danışmanlık hizmetleri de yürütmektedir.

Çalışmalarında eşsiz manzaralar, akıllı ev sistemleri gibi detaylara dikkat eden bir şirket. Projelerinin doğanın içinde, şehrin en güzel yerlerinde olmasına özen göstermektedir. MS Mega her çalışmasında önce insan mottosuyla hareket etmektedir. Son teknoloji ile projelerini harmanlayan şirket projelerinde iç dizayn tasarımlarına kadar en ufak detayı dahi özenle hazırlamaktadır.

Ms Mega Yapı Projeleri

  • Sealand
  • Aydosland
  • Diyarbakır Toki
  • İzmir Toki

Ms Mega Yapı İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Scroll Up