Emlak Haberleri

Özak GYO

2009 yılından itibaren Özak GYO çatısı altında toplanan, aslında 1995 yılında Inter Yapı’yla inşaat sektörüne giriş yapan kaliteli bir şirket. Özak GYO, sektörün öncülerinden olan, her zaman yenilikçi, modern, kaliteli ve verim odaklı çalışmalarıyla konut projelerinden ofis projelerine, turizm, depolama ve perakende sektörlerinde çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren bir şirkettir.

Halka arz işlemi 2012 yılında yapılan şirket yenilikçi yapısıyla gündemi ve gelişmeleri yakından takip eden kendisini her zaman sektörün ön sıralarında tutmaktadır. Forbes Türkiye dergisinin 2014 yılında belirlediği “Türkiye’nin En Büyük 100 Şirketi” arasında 57. sırada yer alan Özak GYO başarılı ve kaliteli yapısını sürdürmektedir.

Yaşamı kolaylaştıran, insanların hayatlarına dokunan projeler ortaya koymak hedefiyle hareket eden Özak GYO şehir merkezlerinde yer alan özgün projeleriyle dikkat çekmektedir. Şehircilik alanında önde gelen bir ekip ile çalışmalarına devam eden şirket şehrin en gözde merkezlerine, en iyi ve en verimli projeleri yaparak hem yatırımcılarının kar oranlarını arttırıyor, hem de gözde yaşam merkezleri kuruyor.

Konut, ofis, depolama, turizm ve perakende alanlarında faaliyetlerini sürdüren Özak GYO yaptığı projelerde çalışma alanlarının birbirini destekleyen güçlü parçaları ve esnek iş modeliyle riskleri minimumda tutarak, değişimlere ve gelişmelere kolayca ayak uydurmaktadır. Bu sayede maksimum kazançları hedefleyerek çalışmalarına son sürat devam etmektedir.

Özak GYO Tarafından Devam Eden Projeler

Özak Göktürk– Büyükyalı İstanbul

Tamamlanmış Bazı Özak GYO Projeleri

– Hayat Tepe Suites– Hayat Tepe– Bulvar 216
– Ela Quality Resort– 34 Portall– İş İstanbul 34

Yaşama değer katan projeler ortaya koyma ilkeleriyle, çevreci ve insana değer veren kurumsal yapısıyla hayatına devam eden şirket Özak GYO, “Hayata, çevreye ve yatırımcısına değer katan, öncü, nitelikli ve trend belirleyen projelerin yaratıcısı, lider ve tercih edilen bir marka olmak” vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketin misyonu ise “Dijitalleşmeyi merkezine alıp, farklı alanlarda ihtiyacı doğru tespit ederek, gayrimenkul projelerini baştan sona tasarlamak ve işletmek. Öncü, özgün ve doğru modeller kurup geliştirerek “Özak projesi” algısı oluşturmak.” olarak belirlenmiş.

Özak GYO | Hayata Değer Katar

• Website : https://www.ozakgyo.com/

• Telefon : 0212 486 36 50

• Adres : Kazlıçeşme mah. Kennedy Caddesi No:52C 34020 Büyükyalı / İstanbul

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ