Emlak Haberleri

Hava Kent

Hava Kent Yapı Kooperatifi öncelikli olarak Eyüp Akpınar bölgesinde yapılan yaşam alanında eşsiz bir konum deneyimi sunmak ve ev sahibi olmanın zor olduğu bu dönemde kişilere avantajlı konut sahibi imkanları sunmaktadır. Günümüz şartlarında zorlaşan konut almanın, zor ve pahalı olan konutların kooperatif ayrıcalığı ile fırsat yaratarak sahiplenilmesini hedefleyen Hava Kent sunduğu projeler ve fırsatlar ile sektörde ayrı bir konumda yer almaktadır.

İnşaat sektöründe yer alan firmaların sunduğu ayrı ayrı kampanyaları tek bir çatı altında, bütün bir fırsat imkanı yaratarak sunan Hava Kent, kira öder gibi konut sahibi olabileceğiniz lüks ve ayrıcalıklı yaşam alanları inşa etmektedir. En uygun ödeme planları, en kaliteli yaşam alanları ile İstanbul’un değerine değer katmayı hedefleyen şirket, bütün kampanyalarını tek bir paket halinde sunmaktadır. İstanbul Havalimanı çevresine oluşturduğu konut projeleri ile değerlenen bir konuma yatırımlar yapan Hava Kent, hem size kazandırmak hem de yatırımlarını arttırmayı hedeflemektedir.

Hava Kent Yapı Kooperatifi Projeleri

Hava Kent TaşolukHava Kent Taşoluk 2
Hava Kent AkpınarHava Kent Haraççı

S.S CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi, yaptığı ayrıcalıklı projelerini sunduğu avantajlı ödeme planları ile herkese konut sahibi olma fırsatını sunmaktadır. Kooperatifçilik anlayışının özünde olan fırsatları sizlere eşsiz bir şekilde, kaliteli ve kurumsal yapısıyla sorunsuz sunan Hava Kent, yaptığı yatırımlar ve projeler ile her geçen gün büyümesini ve kalitesini sürdürmektedir.

https://youtu.be/P3gS8iKA5fw

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi

• Website : https://havakent.com/

• Telefon +90 212 924 40 20 / +90 212 801 48 02

• Adres : Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Ladin Sok. No:36 Town Ofis Kat:5 No:26-27 Yenibosna / Bahçelievler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ