Emlak Haberleri

Ege Yapı

35 yıllık birikimiyle ve tecrübeleriyle, yılların getirmiş olduğu bilgileri çağın getirdiği yenilikler ve teknolojinin avantajlarıyla harmanlayarak güçlü ve kaliteli bir yapısı bulunan Ege Yapı inşaat sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

Tecrübeli kadrosuyla birlikte modern çalışmalar ortaya koyan Ege Yapı, yenilikçi projeleriyle dikkat çekiyor. İnşaat ve taahhüt sektöründe iddialı bir yeri bulunan firma konut, ofis, rezidans, ticari üniteler ve diğer yaşam alanları konusunda birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmış ve getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettirmiştir. Birçok ödül sahibi projeleriyle kalitesini konuşturan firma gerçekleştirdiği projelerin bölgelerine değer ve canlılık katmaya devam ediyor.

İnsanların yaşamına dokunan, hayatlarını kolaylaştıran ve hayat kalitelerini arttıran birçok ayrıcalık ile oluşturduğu projelerle insandan aldığı ilham ile yine insanlara yatırım yapan firma ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğunu yerine getirmek için hareket etmekte ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir. Sağladığı istihdam ve yaptığı projelerle ülkemizin kalkınmasına ve toplum refahının artmasına katkıda bulunmayı hedefleyen Ege Yapı çalışmalarını ve yatırımlarını bu doğrultuda yapmaktadır.

Ege Yapı’nın faaliyet alanları arasında, gayrimenkul geliştirme, üst yapı ve alt yapı müteahhitlik hizmetleri, restorasyon ve renovasyon, özel konut ve kurumsal yapı inşaatları, endüstriyel, sosyal, eğitim ve sağlık alanlarında inşaatlar bulunmakta.

HAYATA GEÇMİŞ İNŞAAT ALANI
1 Milyon m²

TOPLAM İNŞAAT /PROJE ALANI
2 Milyon m²

YATIRIM DEĞERİ
2 Milyar $

Ege Yapı İmzası Taşıyan Tamamlanmış ve Satıştaki Projeler

* The Superior Suites* Cer İstanbul* Cer Loft
* Kordon İstanbul* Çamlıkaya Konakları* Batışehir
* Premium Ofis Beylerbeyi* Pega Kartal* İzpark
* İz Tower* Orion Park* Şifasuyu Konakları

Ege Yapı kalitesini ve yenilikçi yapısını korumak için çalışanlarının da aynı özelliklere sahip olmasına özen gösteren bir firmadır. Bu doğrultuda çalışanlarının gerekli eğitimleri almasını sağlıyor, sektörel ve mesleki yenilikleri takip etmelerini sağlıyor.

İlerlemeleri, teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri her zaman takip eden Ege Yapı, araştırmacı ve uygulayıcı bir yapıya sahiptir. Geleceğine önem veren, ülkesine duyduğu sevgi ile çalışmalarını sürdüren firma gerek yatırımları gerekse sosyal sorumluluk projeleriyle isminden sıkça söz ettirmeye ve sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor.

Ege Yapı

• Website : https://www.egeyapi.com/

• Telefon : 0 216 478 48 18 / 444 5 343

• Adres : BURHANİYE MAH. KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN SK. MABEYİN KONAKLARI NO:4 B BLOK 34676 ALTUNİZADE ÜSKÜDAR / İSTANBUL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ