Emlak Haberleri

Teknik Yapı

1974 yılında kurulan Teknik Yapı, Nazmi Durbakayım tarafından hayata geçirilmiştir. İnşaat sektöründe ve kollarında altı milyon metrekareden fazla çalışma yapan şirket ilk günkü heyecan ve hırsın yanı sıra bilgi, birikim ve tecrübeleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Yenilikçi ve modern bir firma olan Teknik Yapı, üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileriyle yaptığı işbirlikleriyle inşaat sektöründe saygın bir konuma gelmiştir. Araştırmacı, yenilikçi, çağdaş bir anlayışla hareket eden firma yaptığı yatırımlarında müşteri memnuniyeti temeliyle hareket etmektedir.

Onlarca fabrika, yüzlerce konut ve birçok proje ile adından sıkça söz ettiren Teknik Yapı, uzun vadeli planları ve yarattığı değerleri ile dikkat çeken ve kaliteli bir firma olarak hayatına devam etmektedir.

Teknik Yapı İmzası Taşıyan Projelerden Birkaçı;

* Evora İstanbul* Concord İstanbul* Suadiye Sahil
* Evora Denizli* Uplife Kadıköy* Deluxia Park Residence
* Deluxia Park Business* Residence Inn Deluxia* Evora İzmir

Şirkeyin vizyon anlayışı, “var olan değerleri kullanarak geleceği inşa etmek” olarak belirlenmiştir. Misyonları ise, “müşteri, çalışan ve iş ortakları için güvenli, kaliteli, adaletli, dürüstlük ve doğruluk çizgisi içerisinde bir anlayışla çalışmalarını sürdürmek ve güven kazanmak” olarak geçmektedir.

Destek verdiği birçok sosyal sorumluluk projesi ile de dikkat çeken Teknik Yapı. Sanat, spor, kültür ve eğitim alanında çeşitli girişimleriyle ülkemizin geleceğine yatırımlar yapmakta, inşa ettiği okul, spor salonları, cami ve dahasıyla kalıcı destekler sağlamaktadır.

Teknik Yapı

• Website : https://www.teknikyapi.com/

• Telefon : 0216 688 78 78 (pbx)

• Adres : Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı. Uphill Court C5 Blok A Girişi No:10A Batı Ataşehir İstanbul, TR-34746

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ