Emlak Haberleri

Ekcan Grup

İstanbul ve Kocaeli merkezli çalışmalarıyla 1975 yılında inşaat sektöründe çalışmalara başlayan Ekcan Grup, ilerleyen yıllar ile kalitesini ilerleten bir firmadır.

Ekcan Grup Hakkında

Kaliteli, modern ve vizyonlu yapılar inşa ederek çalışmalarını dünya standartlarında yürüten Ekcan Grup, 1975 yılında kurulmuştur. İlk olarak İstanbul ve Kocaeli’de çalışmalar sürdüren şirket, 1985 yılından sonra çalışma alanını genişletmiştir. Edirne, Zonguldak, Kastamonu, Muğla gibi birçok ilde kamu ve özel sektöre projeler geliştirmiştir. İnşaat sektöründe iddialı çalışmalar yürüten şirket, kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörün lider firmaları arasında yerini alan Ekcan, standartlarını yükselten, her projede daha ileriye ve iyiye yönelen bir anlayışa sahiptir.

Birçok alanda faaliyetlerini sürdüren şirket inşaat sektörü harici alanlarda da çalışmalar göstermektedir. Bu sektörler arasında:

  • Otomotiv
  • Turizm
  • Otelcilik
  • Yapı Malzemeleri
  • Sigorta
  • Savunma Sanayi

yer almaktadır.

Gelişen ekonomisi ve gelişmekte olan yapısı ile Türkiye doğru hamleler ile ilerlemesini sürdürmektedir. Ekcan Şirketler Grubu da yaptığı yatırımlar ve hamleler ile bu gelişime katkı sağlamaktadır. Doğru stratejik hamleleri, doğru anlarda yapmanın önemini bilen şirket, araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Hedefleri doğrultusunda sürdürülebilir, uzun vadeli iş modeline sahip olmayı istemektedir.

Ekcan Grup bünyesindeki şirketler ile güçlü ve ekonomik açıdan özgür bir yapıya sahiptir. Başarılı ve çalışkan ekibiyle fark yaratan projelere imza atmaktadır. Çalışmalarında, iç eğitimleri ile gelişim gösteren uzman kadrosu ile trendleri uygun projeler geliştirmektedir. Müşterilerinin memnuniyeti için çalışan şirket, bu hedefle değerli ve kaliteli projeler inşa etmektedir.

Gelişimin sürekliliğine inanan Ekcan Grup, yaptığı Ar-Ge yatırımları, teknolojik gelişmeleri takip konusunda verdiği önem ile sektörde günceli yakalamakta ve belirlemektedir. Kurumsal yönetim anlayışı ile toplumsal ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Her projesinde, her sektörde, her kararda en verimli ve en iyisi için hareket etmektedir. Ekcan Grup kurulduğu 1975 yılından itibaren her zaman gelişimine devam etmiş ve bu kapsamda doğru adımlar atmıştır.

Hedef ve İlkeler

– Her projede daha ileri vizyonu ile kendisini sürekli geliştirerek,
– Yaptığı işleri en iyi şekilde gerçekleştirerek,
– Müşterilerin, çalışanların, toplumun takdirlerini kazanarak,
– Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalayarak, yer aldığı sektörlerde standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Ekcan Grup Projeleri

Ekcan Grup İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ