Emlak Haberleri

Asil İnşaat

15 yıldan uzun süredir sektörde kendinden söz ettiren bir firma olan Asil İnşaat, konut sektöründe hizmet veren son derece başarılı bir firmadır. Geçmişten getirdiği tecrübeleri gelecekteki projeleriyle canlandırarak kaliteli işler ortaya koyan firma, her projesinde çağdaş mimarinin estetiğini sonuna kadar hissettirecek çalışmalar ortaya koymaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan firma, çalışanlarına verdiği değerle de kanun ve yönetmeliklere uygun bir şekilde çalışmalarını geliştirmekte ve her gün üstüne koyarak büyümesine devam etmekte. Tecrübe ve prensipleriyle birlikte ortaya koyduğu projeler ile mutlu yuvalara öncülük eden Asil İnşaat dürüstlük, takım ruhu, inovasyon, istikrar ve girişimcilik gibi değerleriyle hareket etmektedir.

Bugüne kadar tamamladığı 8 Proje ile 400 Konut inşa etmiş olan firma yüzlerce ailenin konut sahibi olmasına ve mutlu, huzurlu yuvalar kurmasına öncülük ettiği için gurur ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Asil İnşaat İmzası Taşıyan Tamamlanmış ve Satıştaki Projeler

* Asil Comfort* Asil Life Büyükçekmece* Güleryüz Aparmanı
* Esenkent Asil Life* Albatros Life* Asil Bahçe Villa

En kısa sürede, en ideal bütçe ile en verimli ve kaliteli projeleri ortaya çıkarmak için çalışan, teknolojiyi yakından takip eden firma, müşteri, iş ortakları ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını her zaman yerine getirmeyi hedeflemektedir. Sektörde kazandığı itibar, deneyim ve bilgi-birikim ile şeffaflık ilkesi kapsamında hareket eden firma satış öncesi ve sonrası verdiği hizmetleriyle her zaman kalitesini arttırmakta ve memnuniyet sağlamak için çalışmalarını geliştirmektedir.

Asil İnşaat vizyonundan; “Gelişmekte ve değişmekte olan standartların üstüne çıkarak yaşam alanlarını sanata dönüştürmek, toplumun her kesimine hitap eden; insanların içinde güven ve keyifle yaşayacakları şehirler bırakarak sektörümüze öncülük etmektir.” şeklinde bahsetmektedir.

Şirket misyonlarından ise; “Gayrimenkul alanındaki uzmanlığımız ile estetik, fonksiyonel ve yaşam standartlarının üstünde projeler meydana getirerek topluma kalıcı eserler bırakmaktır.” şeklinde bahsetmektedir.

Asil İnşaat

• Website : https://asilinsaat.com/

• Telefon : 0(212) 450 27 45

• Adres : Bağlarçeşme Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:149/A Orion Park Sitesi C1 Blok Kat:4 Daire:7 Esenyurt / İSTANBUL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ