Emlak Haberleri

Fırat Life Style

Ankara’da 1981 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Fırat Life Style kuruluşunun ilk yıllarında uzunca süre gıda sektöründe ithalat ve ihracatlar ile başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmiştir. 2005 senesinden itibaren inşaat sektörüne giren Fırat Life Style onlarca başarılı projeye imza atmıştır. İnsana hizmet etmek ve onların çalışmalarından en büyük yararları sağlaması üzerine bir yol çizen firma konut, ticari proje ve taahhüt alanında başarılar yaşamış ve yaşamaya da devam etmektedir. Sektörün öncülerinden olan firma binlerce çalışanıyla inşaat sektöründe kendine yer edinmiş ve ismini kazımıştır. Uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş firma, zamanla değişen ihtiyaç ve beklentilere göre kendisini güncellemiş ve her zaman sektörün öncülerinden olmuştur. Yılların getirdiği tecrübe ve deneyimler ile birlikte bir çok projeye imza atan firma, adından sıkça söz ettirmektedir.

Fırat Life Style Tarafından Devam Eden Projeler

* Natura Yenikent* Natura Çakırlar* Referans Ankara
* Natura Batıkent* Natura Yaşamkent* Velux Ankara

Fırat Life Style Tarafından Tamamlanmış Projeler

* Mamak Prestij* Fırat Residence* Fırat Botanik
* Fırat Life Style* Fırat Life Göksu* Neopolitan Eryaman
* Relax Eryaman* Relax Göksu* Relax Plus Yaşamkent
* İncek Prestij* Göksu Prestij* Batı Prestij

İnovatif, sağduyulu ve müşteri odaklı bir yaklaşımı kendisine vizyon edinen Fırat Life Style, müşterilerine güvenli yapılar, karlı yatırım fırsatları sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Çağdaş ve modern Türkiye için de kendisini geliştiren firma, örnek bir firma olmak ve yüksek gelirli bir iş portföyüne sahip olmak amacıyla hayatına devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası iş fırsatlarını değerlendirmek geliştirmek misyonuna sahip olan firma, 1981 yılından bu yana oluşan bilgi birikimi ve deneyimleri ile toplumsal ve ekonomik olarak yarar sağlayan projelere imza atmayı kendilerine görev biçmişlerdir.

Fırat Life Style çalışmalarında dürüstlük ve şeffaflık, sorumluluk sahibi olmak, inisiyatif almak, hizmet odaklı personel, sosyal sorumluluk bilinci, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti değerlerini göz önüne alarak hareket etmektedir.

Fırat Life Style

• Website : http://www.firatlifestyle.com/

• Telefon : +90 312 385 17 69 – 70

• Adres : OSTİM OSB MAH. 100.YIL BULVARI NO:55 A-57 YENİMAHALLE/ANKARA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ