Emlak Haberleri

Erdemir İnşaat

Çanakkale’de faaliyetlerini sürdüren mühendislik ve inşaat firması Erdemir İnşaat, 1987 yılında kurulmuştur. İki kardeşin ortaklığı ile yönetilen şirket, kaliteli ve vizyoner çalışmalarıyla dikkat çekmektedir.

Erdemir İnşaat Hakkında

1987 yılında faaliyetlerine başlayan Erdemir İnşaat, mühendislik ve inşaat alanında çalışmaktadır. Çanakkale’de hayata geçirdiği başarılı projeler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Erdemir İnşaat iki kardeşin ortaklığında faaliyetlerine devam etmektedir. Kenan Can Erdemir ve Mehmet Cem Erdemir kardeşler başarılı bir şekilde sektörde çalışmaya devam etmektedir.

Kenan Can Erdemir, şirket müdürü, Mehmet Cem Erdemir ise yapı ve tesis işlerinden sorumlu teknik müdür olarak görevler almaktadır.İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Mehmet Cem Erdemir, görevinin haricinde Çanakkale‘de, alanında danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Erdemir İnşaat birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketin hizmetleri arasında;

  • Danışmanlık
  • Projelendirme
  • Proje Yönetimi
  • Uygulama ve İnşaat Taahhüt yer almaktadır.

Çanakkale’de yer alan lüks ve özellikli yapılar ile dikkat çeken Erdemir İnşaat, öncü firmalar arasında yer almaktadır. Şehrin gelişmiş projelerinden “Çanakkale Ticaret Borsası Hizmet Binası“, “Şehir Kulübü“, “Boulevard Residence” gibi yapılarına imza atmıştır. Bunlara ek olarak 2000 yılından itibaren 25 adet yapıya hayat vermiştir. Şirket eski Çanakkale diye tabir edilen alana yaptığı projeler ile dikkat çekmektedir.

Hayata geçirdiği yapılar itibariyle az katlı bir mimari anlayışı benimsemiştir. Erdemir İnşaat, 3 ve 4 katlı, üst katları butik ofis/daire, zemin katları da işyeri olarak kullanılacak projelere imza atmıştır. Bölgenin talepleri doğrultusunda inşalarını gerçekleştiren şirket, belirli bir arzın oluşmasını da sağlamıştır.

Erdemir İnşaat Projeleri

  • Ofis Modern
  • ER OFİS5
  • Bayır Residence
  • ER57 SOLO

Erdemir İnşaat İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ