Emlak Haberleri

Emlak Konut

1953 yılında kentleşme çalışmalarına öncülük etmek üzere kurulan, insanların yaşam kalitesini yükseltme hedefiyle hareket eden Emlak Konut, insan yaşamına değer veren, çevreci, modern kentler kurmak üzere çalışmalarını sürdürmüştür. 2002 yılında Emlak Konut GYO olarak hayatına devam eden şirket iz bırakan projeleriyle hayatına devam etmektedir.

Bulunduğu semte adını verecek kadar büyük ve yenilikçi projeler hayata geçiren şirket, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olmasıyla birlikte tasarım ve projeleriyle dünyada ses getiren bir hale gelmiştir. 2003 yılından itibaren 144 projenin ihalesini gerçekleştirerek 131 bin bağımsız bölümün yapılmasını sağlamıştır. İlk halka arz edildiğinde Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzı arasına girmiş olan firma, 2. halka arz ile son 5 yılda Avrupa’da gayrimenkul alanında yapılmış en büyük halka arz olarak adını duyurmuştur.

Kuruluşundan itibaren artan başarılı ivmesi, insanlara değer veren kurumsal felsefesi ve güçlü ekonomisiyle yarınlara emin adımlar ile yürümekte, ülkenin gururla anılan küresel oyuncusu olarak hedeflerini gerçekleştirmektedir.

Emlak Konut İmzası Taşıyan Projelerden Birkaçı;

* Emlak Konut Vadi Evleri* Köy Zekeriyaköy* Emlak Konut Florya Evleri
* Bizim Mahalle* Semt Bahçekent* Yeniköy Konakları
* 1stanbul Ispartakule* Alemdağ Emlak Konutları* Ataşehir Residence
* Avangart İstanbul* Avrasya Konutları* Avrupa Konutları

Emlak Konut vizyonları arasında yönetim anlayışını ve kalite standartlarını sürekli geliştirerek, gayrimenkul sektöründeki konumunu güçlendirerek ileriye taşımak, planlı ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışını, uluslararası kriterler ile yukarı taşımak ve Dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortakları arasında olmak bulunmaktadır.

Misyonları arasında ise, yurtiçi gayrimenkul sektörüne yön veren öncü kuruluşlardan birisi olmak ve sktördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek, toplum değerlerini, müşteri memnuniyetini önemseyerek, güvenli, huzurlu, çağdaş şehircilik anlayışına sahip mekanları ve yerleşim merkezlerini üretmek yer almaktadır.

Emlak Konut

• Website : https://www.emlakkonut.com.tr/

• Telefon : 0216 579 15 15

• Adres : Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BATI ATAŞEHİR) ATAŞEHİR – İSTANBUL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ