Emlak Haberleri

Şani İnşaat

Şani İnşaat

2013 yılında kurulmuş olan Şani İnşaat, her zaman kaliteli ve başarılı projeler hayata geçirmeyi kendine misyon edinmiş, sektörde iddialı bir yere sahip bir şirkettir.

Şani İnşaat Hakkında

Baba mesleği olan inşaat sektöründe iddialı ve gelişmiş projelere imza atmak için kurulan Şani İnşaat, 2013 yılında ortaya çıkmıştır. Tam adıyla Şani İnşaat Taah. San. Tic. A.Ş. kaliteli çalışmalar ortaya koymak için çalışmaktadır. 2014 yılında ilk projesini hayata geçiren şirket AP Green Tower ile çalışma standartlarını yüksek tuttuğunu göstermiştir. İlk projesi kapsamında 33 bin metrekarelik bir arazide çalışan şirket, 183 daire ve 33 ticari ünite inşa etmiştir.

Daha sonrasındaki projelerinde yine aynı bölgede 464 konut içeren iki proje daha geçirmiştir. Güvenli ve kaliteli yaşam alanları inşa ederek, müşterilerinin güvenini kazanan şirket, konsept sahibi projeler inşa etmektedir. Gelişmiş özelliklere ve sosyal donatılara sahip projeleri ile kişilerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. Projelerinde eksiksiz bir altyapı sağlayan şirket, baştan sonra hizmet vererek kalitesini göstermektedir.

Müşterilerinin beklentilerini karşılamak için çalışan şirket, kazançlı yatırım fırsatları ortaya koymaktadır. Her geçen gün gelişen ve güçlenen Şani İnşaat ileriye dönük adımlar atmaktadır. Konut projeleri haricinde projelere de imza atan şirket, öğrenci rezidansları, villa sitesi gibi projelere imza atmıştır. Lüks ve ayrıcalıklı yaşam ortamları sunarak, konfor ve kalite sahibi olabileceğiniz konutlar inşa eden Şani İnşaat, bu bağlamda sizlere farklı bir deneyim sunmaktadır.

Kendisini geliştirmek isteyen ve bu konuda çalışan Şani İnşaat, bilginin değerine saygı duymaktadır. Teknolojik yenilikleri yakından takip eden şirket, gelişmelere ayak uydurmaktadır. Kurumsal bir yönetim ile çalışmalarını sürdüren şirket, insana ve doğaya saygılı projelere imza atmaktadır. Güçlü bir ekonomiye sahip olan şirket, büyümesini sürdürmekte ve istihdamı artırma bilinciyle hareket etmektedir.

Şani İnşaat Kalite Politikası

Şani İnşaat “kusursuz yüksek standartlarda bir yaşam” felsefesinden hareketle, beklentilerinizin üzerinden bir hayat sunma fikrinin aşılandığı bir vizyonla yaratıldı.

Şani İnşaat Projeler

Devam Eden Projeler

Tamamlanan Projeler

  • AP Green Tower
  • AP İst Gate
  • AP İst Way

Gelecek Projeler

  • AP View Towers
  • AP Univercity Cool
  • AP Univercity VIP

Şani İnşaat İletişim Bilgileri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ