Emlak Haberleri

Yenigün İnşaat

1973 yılında kurulan Yenigün İnşaat, ülkemizde ve dünya çapında imzasının yer aldığı projeler ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle uluslararası arenada dikkat çeken şirket şirket, Türkiye’yi başarı ile temsil etmektedir.

Yenigün İnşaat Hakkında

Ülke içinde ve uluslararası arenada projelere imza atan Yenigün İnşaat, kaliteli ve başarılı bir inşaat firmasıdır. Tam adıyla Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Türkiye’yi başarı ile dünya çapında temsil etmenin sorumluluğu ile hareket etmektedir. 1973 yılında kurulan şirket, inşaat sektöründe alt ve üst yapı inşaatları ile çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat sektörünün her alanında görev alan şirket konut, ofis, spor tesisi, sosyal tesis, otel, idari ve askeri bina, baraj, liman gibi birçok projeye hayat vermektedir.

Havaalanı pist ve apron yapımı, su temin ve dağıtım şebekeleri, atık su tesisleri gibi büyük projelere de imza atan Yenigün İnşaat, başarılarını her geçen gün geliştirmektedir. Başarılı ve güçlü ilişkilere sahip firma sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine katkılarda bulunmaktadır. 5 binden fazla çalışanı ile güçlü bir ekonomiye sahip şirket, 2025 yılı için 1 milyar ABD Doları ciro hedefine sahiptir.

Projelerinde insan faktörünü göz önünde tutan Yenigün İnşaat, takım olarak hareket etmektedir. Başarılı şirket, gelişmeleri yakından takip ederek, yatırımlarını bu doğrultuda yapmaktadır. Araştırma, geliştirme ve eğitime ağırlık veren şirket, gücünü bu hamleleri ile arttırmaktadır. Hızlı eylem alarak çalışan şirket, çözüm odaklı bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

İnşaat, enerji, turizm ve danışmanlık alanlarında hizmet sağlayan Yenigün, büyümesini sürdürmektedir. Güçlü ekonomisi ve başarılara alışkın yapısı ile sektörde adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

Yenigün İnşaat Vizyon & Misyon

Vizyon; Farklı alanlar ve ülkelerde stratejik ortaklıklar kurarak “en büyük 10 uluslararası Türk inşaat firması” arasında yer almak.

Misyon; Stratejilerine uygun inşaat projelerini; etkin proje yönetimi ve planlanan kârlılıkta tamamlayarak,
elde ettigi başarıların mutluluğunu, tatminini ve saygınlığını paydaşlarıyla; övüncünü ve kazancını da çalışanlarıyla paylaşan, kalıcı bir inşaat firması olmak.

Yenigün İnşaat Projeleri

  • Büyükyalı
  • The House Residence
  • Zeynep Golf Hotel & Spa
  • Yenigün Yönetim Binası
  • Zeynep Resort Otel
  • Dikmen Konutları 1. Etap
  • İstanbul Halkalı Toplu Konut 3. Etap

Yenigün İnşaat İletişim Bilgileri

  • Website: https://www.yenigun.com.tr/
  • Telefon: 0312 468 2868
  • Adres: Doğukent Bulvarı, Birlik Mah. 488. Sok. No:7 Çankaya / Ankara 06610 Türkiye
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ