Emlak Haberleri

Gizer İnşaat

Adana’da kurulmuş olan Gizerler Grup Şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren Gizer İnşaat sektörde tecrübe ve iddia sahibi bir firma olarak çalışmaktadır.

Gizer İnşaat Hakkında

Şirket 1954 yılında 8 kardeşin ortaklığı ile Gizerler A.Ş. adı altında kurulmuştur. Adana’da kurulmuş olan şirket Necati, Recai, Ali, Mehmet, Ahmet, Necdet, Hasan ve Mesut Gizer tarafından hayata geçirilmiştir. 65 yıllık tecrübesi ile güvenilir bir şirket olan Gizerler, Çukurova temelli bir şirkettir. Güney ve Güneydoğu’nun gelişmiş ve en büyük perakende şirketlerinden olan Gizer birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Çalışmaları ile fark yaratan şirket 10 katlı bir alışveriş mağazasına sahiptir. 2000 metrekarelik hazır giyim, restauran, Ford bayii, Ford yetkili servisi, Volkswagen ve Audi yetkili servisi gibi alanlarda hizmet vermektedir. 8 süpermarket sahibi olan şirket, Alanya’dan Van’a toplam 1500 bayilik zincire sahiptir. Bu zincirlerde elektronik, beyaz eşya ve küçük ev aletleri satışları yapılmaktadır. Türk ve Dünya markarının dağıtımını yapan şirket büyük bir aile şirketidir.

Geniş ve girişimci bir aile olan Gizerler, 2 jenerasyonu ile birbirinden farklı onlarca sektörde faaliyet göstermektedir. Şirketlerinin büyük çoğunluğu Adana’da faaliyetlerine devam etmektedir. 1990’lı yılların başında kurulan Gizpa A.Ş. ve Gizer İnşaat ise İstabul temelli çalışmalar yürütmektedir. Binlerce çalışanıyla yıllar içinde gelişimini ilerletmiştir. Şirket inşaat, gayrimenkul ve proje geliştirme alanlarında da iddialı bir konum elde etmiştir. Kendi ekonomik gücüyle ilerleyen şirket, her geçen gün büyümesini ve kalitesini arttırmaktadır.

Gizer İnşaat kentsel dönüşüm, konut projeleri, müteahhitlik, şehiriçi arsa yaratma gibi alanlarda profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Onur Gizer’in kurduğu Gizer İnşaat ilk kentsel dönüşüm projesini Kadıköy Bağdat Caddesi Feneryolu’nda gerçekleştirmiştir. Kaliteli ve başarılı konut projeleri ile dikkat çeken şirket, tecrübelerinden gelen özgüven ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Gizer İnşaat Projeleri

  • Gizer Kağıthane
  • Marmara Kule
  • Gizer Feneryolu

Gizer İnşaat İletişim Bilgileri

  • Website : http://www.gizpainsaat.com/
  • Telefon : 0 216 574 35 37
  • Adres : Eski Üsküdar Yolu Cd. Bodur İş Merkezi No: 8/4-5 Ataşehir, İstanbul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ