Emlak Haberleri

İPYD 7. inşaat Yönetimi Zirvesi 27 Nisan 2024’te gerçekleşecek!

27 Nisan 2024’te İstanbul Feriye Sarayı’nda Geleceğin Yönetimi temalı İPYD 7. inşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleşecek.

İPYD 7. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleşecek

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) 7. inşaat Yönetimi Zirvesi, 27 Nisan 2024‘te İstanbul Feriye Sarayı’nda düzenlenecek.

“Geleceğin Yönetimi” temalı etkinlik, çeşitli oturumlara ev sahipliği yaparak sektörün geleceğine ışık tutmayı amaçlamaktadır. Nitekim dünyadaki hızlı değişim sürecinde inşaat sektörünün geleceğinin nasıl şekilleneceğine dair önemli sorulara cevap arayacak.

Tarih27 Nisan 2024
Yerİstanbul Feriye Sarayı
Katılım ÜcretiErken kayıt, 750,00 TL + KDV (Son tarih: 29.02.2024)
Genel kayıt, 1.000,00 TL + KDV (Son tarih: 31.03.2024)
Geç kayıt, 1.500,00 TL + KDV (Son tarih: 27.04.2024)
7. inşaat Yönetimi Zirvesi

6. İnşaat Yönetimi Zirvesi 18 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirildi

İPYD 6. İnşaat Yönetimi Zirvesi Dinamikler 2023, 18 Mart 2023‘te İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Binası’nda gerçekleştirildi.

İstanbul Proje Yönetim Derneği

‘Proje Yönetimi’ yaklaşımları ülkemizde 1980 yılından bu yana, farklı üretim alanlarında, proje, kuruluş ve sektör düzeylerinde farklı nitelik ve tanımlarda ortaya çıkmıştır. Zira bu anlayış günümüzde dünyadaki gelişmelere paralel olarak Türkiye’de de genel kabul görmüş, mesleki bir kimliğe kavuşma sürecini yaşamıştır. Bununla birlikte konu ile ilgili bilgi birikimine sahip olma ve terminoloji oluşturma çalışmaları da önem kazanmıştır. Nitekim İstanbul Proje Yönetim Derneği ( www.ipyd.org), bu süreçte yer alan 27 kişilik kurucularının çabalarıyla 18 Mart 1997 tarihinde yasal kuruluşunu tamamlamıştır.

Derneğin şu an İnşaat ve Taahhüt, Telekom, Bilişim, Finans başta olmak üzere çeşitli sektörlerden 480’den fazla üyesi bulunmaktadır. 

Misyonumuz

Ülkemizdeki işgücü ve kısıtlı kaynakların verimli kullanılması için, proje yönetiminin etkin olarak uygulanmasına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye ve Avrasya koridorunda, proje yönetiminin çağdaş ilke, yöntem ve araçlarının kullanımını yaygınlaştıran, proje yönetimi alanında referans noktası ve paylaşım platformu olmayı hedefleyen lider Sivil Toplum Kuruluşu olmaktır.

Amacımız 

Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamaktır.

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Kaynak; https://www.ipyd.org/tr-7-insaat-yonetimi-zirvesi-716

Düzenleyen; İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ