Emlak Haberleri

İPYD 6. İnşaat Yönetimi Zirvesi 18 Mart 2023’te gerçekleşecek!

18 Mart 2023’te İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Binası’nda İnşaat Sektöründe Yaşam Döngüsü temalı İPYD 6. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleşecek.

Dinamikler 2023, İPYD 6. İnşaat Yönetimi Zirvesi gerçekleşecek

İPYD 6. İnşaat Yönetimi Zirvesi Dinamikler 2023, 18 Mart 2023‘te İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Binası’nda gerçekleşecek.

Proje yöneticilerini ve proje yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği, IPYD tarafından Dinamikler Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir. Nitekim Dinamikler 2023, İPYD 6. İnşaat Yönetimi Zirvesi, İnşaat Sektöründe Yaşam Döngüsü ana temasıyla 18 Mart 2023’te İTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Binası’nda gerçekleşecek.

5. İnşaat Yönetimi Zirvesi 26 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirildi

İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından 5. İnşaat Yönetimi Zirvesi, İnşaat Sektöründe Dönüşüm ana temasıyla 26 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Dünya genelindeki İnşaat Projeleri, Şantiye Görüntüleri, Gayrimenkul Sektörü ve Profesyonel Proje Yönetimi ile ilgili videoları İnşaat Mühendisi Mithat GÜNEY, PMP YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Mithat GÜNEY, PMP YouTube Kanalı

Kaynak;

https://www.emlakjet.com/haber/haber/yeni-evim-konut-kampanyasina-ilgi-yuksek

Düzenleyen; İnş. Müh. Mithat GÜNEY, PMP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ