Emlak Haberleri

Öztek Yapı

1972 yılında kurulan Öztek Şirketler Grubu bünyesinde inşaat ve gayrimenkul projelerini yönetip geliştiren Öztek Yapı 2006 yılından itibaren faaliyetlerine başlamıştır.

Öztek Yapı Hakkında

Ülkemizde ve uluslararası alanda faaliyet gösteren Öztek Şirketler Grubu, tekstil, inşaat, teknoloji gibi birçok çalışma alanına sahiptir. 1972 yılından beri çalışmalarını sürdüren şirket, kaliteli ve başarılı bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Şirket bünyesinde 2006 yılında kurulan Öztek Yapı ise inşaat ve gayrimenkul alanında faaliyetleri hayata geçirmektedir.

Konut projeleri, ofis projeleri, gayrimenkul yatırımları gibi çalışmaları ile sektörde fark yaratmaktadır. Öztek Şirketler Grubu’nun sahip olduğu tecrübe ve birikim ile ilerleyen şirket, başarılarını arttırmaktadır. Kaliteli projeleri ile kişilere ayrıcalıklı konutlar ve ofis alanları inşa etmektedir. Özel tasarım projeleri ile sektöre öncülük yapan şirket, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

40 yıllık tecrübe ile gelişimin önemini bilen Öztek Yapı, AR-GE çalışmaları ve yatırımları ile hızlı bir ilerleme kaydetmektedir. Başarılarını sağladığı müşteri memnuniyeti ve kurduğu ikili ilişkilere bağlayan şirket, güvenilir bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır.

Profesyonel çalışma ekibi ile uzman yöneticileri sayesinde her işten başarılı bir şekilde ayrılmaktadır. Öztek Yapı geleceği inşa ederken, insana ve doğaya uygun yapılar inşa etmektedir. Başarı odaklı, kaliteli ve çevreci yönetim politikası ile Öztek Yapı yarını inşa etmeye devam etmektedir.

Öztek Yapı Vizyonu

‘’Kaliteden ödün vermeden başarı’’ prensibimizle tüm dünyada sürekli değişmekte olan insan ihtiyaçlarına cevap vermek.

Öztek Yapı Misyonu

Türkiye, dünyada hak ettiği değeri kazanırken ülkemize değer katmak ve yer aldığımız sektörlerde öncülük rolümüzü sürdürmek.

Öztek Yapı Değerleri

Global rekabet gücü oluşturmak adına efektif inovasyon çalışmaları ile kalite ve hızı maliyet kontrolü perspektifi doğrultusunda oluşturmak.

Öztek Yapı Projeleri

Öztek Yapı İletişim Bilgileri

  • Website : https://www.oztekyapi.com.tr/
  • Telefon : 0 212 224 24 10
  • Adres : Öztek Center, Çağlayan Mah. Okul Sok. No:10 34403 Kağıthane / İstanbul
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ